Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pilsonības lieta: Dubults neplīst?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Vai cariskās Krievijās Baltijas guberņā, tagadējās LV teritorijā pirms 1918. gada dzimušie SKAITĀS vai NESKAITĀS otrās brīvvalsts pavalstnieki? Rūdolfs Blaumanis, piemēram? Vai Anna Brigadere? Vai - Rainis un Aspazija? - - - Kā, piemēram, noteica pavalstniecību Rainim un Aspazijai? Ar DNS testu, vai kā? Kārlis Ulmanis - skaitījās vai neskaitījās LATVIJAS pavalstnieks un, ja skaitījās, tad pēc kādiem KRITĒRIJIEM? Piedzima taču 1877. gadā, cariskās Krievijas Baltijas guberņā, ne? Tāpat kā Marks Rotko, kā filozofs Berlins un kinorežisors Eizenšteins, ko?
Raimonds
R
Nevajadzēja vispār pieļaut dubultpilsonību. Cilvēkam, īpaši pilngadīgajiem, ir jātiek skaidrībā, kas viņi ir. Tās ieguvējiem visu laiku tiek dots kārdinājums lavierēt un katru reizi izvēlēties to, kas ir izdevīgāks. Pa Eiropas valstīm braukā ar Latvijas pasi, pa Krievijai draudzīgajām - ar Krievijas pasi.
Ja
J
TAS VIS saprotams,,,bet ja TĀ padomā,ka krievijas latvieši ir tādi pat latviešu,ka amerikas,īrijas vacijas ,utt Ja varbūt krievijā krievijā ka nav tik laba dzīve,ka vācijā, bet runājot ar latviešiem vācijā var saprast ,ka diez vai viņi doma atgrizties dzimtenē latvijā.Jo viņi saka -darbs,ģimenes,ģimenes ir arī jauktas, un tas vīra vai dieva,vietējais ne sevišķi vēlas braukt līdzi savām laulatam nezinot ka būs ar darbu.Bet darbs un atalgojums daudz ko nozīmē. Tādēļ nezinu vai būs pareizi atņemt etniskuem latviešiem to dubultpilsonibu. KAPEC ,kad radās šīs likumā,likumdevēji labi nepadomaja, Nu laikam tad labāk lai latvija dzīvo krievu tautības cikveki
  • 3
  • 0
replika
r
Šādu "pismo šastķe" (laimes vēstule – krievu val.), kā tautieši Krievijā jau iesaukuši PMLP sūtījumus, saņēmis arī Artis un viņa brālis Jānis (abi vārdi mainīti). -------------------- Kā Latvijai nav kauna viņus traucēt?
Mikelis
M
Pietiek santazet Latvijas valsti un Latvijas pilsonus ar so nelielo saujinu Krievija dzivojoso latviesu, jo attieciba uz viniem jau sen ir pienemts atseviskis likums Par Latvijas valsts pilsonibas iegusanu dzivojosajiem latviesiem Krievija, ja kas, tad sim idiotam, vai idiotei zurnalistam pirms publiski vemstities vajag izpetiti Latvijas valsts likumdosanu. Kapec idiotu prezi Vejoni neuztrauc tas, ka Latvija, pec Krievijas okupacijas likvidesanas, joprojam pastav skolas kuras bernus 100% neapmaca, neizglito Latvijas valsts valoda- latvieus valoda??? Un kapec sis idiots prezis Vejonis snataze Latvijas valsts pilsonus ar savam idiotiskaja idejam, saja gadijuma ar pilsonibas pieskirsanu nepilsonu berniem, jo, ari saja gadijuma ir ipass likums ka sie berni, kuru vecaki dzivo patstavigi Latvijas valsti var iegut Latvijas pilsoniba gan naturalizejoties, gan ari ar vinu vecaku piekrisanu jau vinu dzimsans bridi?
Ja
J
Manuprāt, ja likums ir pieņemts, par to šie valsts darbinieku saņēma darba algu,tagad pieņemt pretēju likumu,tērējot valsts naudu būtu idiotisms. Latviešu vācija,Latvija krievija āfrika paliek latviešu .Nav svarīgi kur viņi dzīvo.Svarīgi ,lai latvija būtu darbs ,lai cikveki nebrauktu pasaulē meklējot līdzekļus uzturēt savas ģimenes.
  • 4
  • 0
Jurists
J
Iedosi linku uz likumiem.lv, kur tadu likumu (ne)var atrast? Varbūt slepens?
  • 5
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Juridiskā un reālā taisnība(11)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata