Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas valstsvienības basketbolistes pārbaudes spēlē piektdien uzvarēja Izraēlas izlasi – 73:50 (32:28). Šis, gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, bija Latvijas komandas trešais panākums pārbaudes spēlēs pēc kārtas.Veiksmīgāk aizvadītas pirmās ceturtdaļas beigas ļāva laukuma saimniecēm iekrāt astoņu punktu pārsvaru (20:12).

Latvijas basketbolistes bija krietni pārākas cīņā pie groziem un arī precīzāk meta. Otrās ceturtdaļas sākumā latvietes ofensīvu turpināja, guva septiņus punktus pēc kārtas un pārsvaru palielināja līdz 27:13. Tomēr viešņas neizkāra balto karogu un puslaika beigās starpību samazināja līdz 29:28.Trešajā ceturtdaļā kopīgām pūlēm starpība tika atjaunota 10 punktu robežās (41:32, 50:38). Uz Izraēlas komandas nelielu izrāvienu (50:46) mājinieces atbildēja ar vēl vienu spurtu, un atlikušajā laikā abas komandas varēja turpināt meklēt spēles tehniskos risinājumus, nedomājot par cīņas iznākumu.No Latvijas valstsvienības kandidātēm spēlē nepiedalījās Elīna Babkina un Aija Brumermane.Sestdien abas komandas bez skatītāju klātbūtnes tiksies otrreiz. Eiropas čempionāta finālturnīrs Liepājā un Valmierā sāksies 7.jūnijā.

Pārbaudes spēle basketbolā

Latvija – Izraēla 73:50 (20:13, 32:28, 50:42)

Latvija: Jēkabsone-Žogota 19 (8 piesp.), Krūmberga 12, Tamane 11 (13 atl.b.), Putniņa 9, Baško 7, Jansone 6, Niedola 4, Eglīte 3, Tāre 2, Dreimane, Eibele, Kārkliņa

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...