Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Pat Strēlnieka 30 punkti neglābj Bambergas basketbolistus no zaudējuma Vācijas čempionātā

Latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka piektdien gūtie 30 punkti nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Bambergas Brose Baskets komandai izcīnīt uzvaru Vācijas regulārā čempionāta spēlē.Aizvadītajā mačā _Brose Baskets _ar 90:96 (26:26, 25:19, 23:22, 16:29) piekāpās Minhenes Bayern spēlētājiem, lai gan pēc nospēlētām trīs ceturtdaļām Bambergas vienība bija vadībā ar 74:67.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti un 11 sekundes, kā laikā realizēja četrus no septiņiem divpunktu metieniem, piecus no septiņiem tālmetieniem un visus septiņus soda metienus. Tāpat Strēlnieka rēķinā trīs atlēkušās bumbas un viena piezīme.Latvietis bija šī mača rezultatīvākais spēlētājs.Kā zināms, pagājušās nedēļas izskaņā Brose Baskets ar 70:72 (17:24, 17:10, 10:17, 16:21) piekāpās Oldenburgas _Ewe Baskets _spēlētājiem Vācijas kausa izcīņas finālspēlē.Bundeslīgas čempionātā 29 spēlēs Bambergas klubs izcīnījis 24 uzvaras, tādējādi zaudējot dalīto līderpozīciju ar Berlīnes Alba komandu. Vācijas galvaspilsētas vienībai ir par vienu panākumu vairāk nekā Brose Baskets komandai.