Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Jelgavnieks Vovruško triumfē starptautiskās duatlona sacensībās

Jelgavnieks Viktors Vovruško izcīnījis uzvaru starptautiskās duatlona sacensībās, kas notika Spānijai piederošajā salā Lanzarotē. Viņš ne tikai uzrādīja labāko rezultātu savā vecuma grupā, bet uzvarēja arī absolūtajā vērtējumā vīriešu konkurencē, informē sportista pārstāvis Vladimirs Kuzmenko.Sportists ar rezultātu ir apmierināts.

"Starts bija ideāls! Sacensības uzvarēju vairāk taktiski, jo kontrolēju visu laiku," tā portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda V.Vovruško. Viņš piebilst, ka sacensību laikā lija lietus un temperatūra bija ap +24 grādiem. Arī sacensību organizatoriskais līmenis bijis ļoti augsts.V.Vovruško startēja vecuma grupā no 30 – 34 gadiem un finišēja tajā pirmais ar laiku 1:00,41. Viktora laiks izrādījās arī absolūti labākais vīriešu konkurencē. Otrais absolūtajā vērtējumā bija Vācijas sportists, trešais – Lielbritānijas, bet piektais – Igaunijas sportists, kurš startēja vienā vecuma grupā ar mūsu sportistu un tajā finišēja trešais. Starptautiskajās duatlona sacensībās sportistiem bija jāveic šāda distance: 5 km skrējiens – 20 km brauciens ar velosipēdu – 2,5 km skrējiens.Pavisam sacensībās vīriešu grupā finišēja 111 dalībnieki. Sacensībās tika pārstāvētas tādas valstis kā Šveice, Spānija, Dānija, Igaunija, Austrija, Venecuēla, Argentīna un Latvija. Visi rezultāti ir apskatāmi ŠEIT