Rīgā +19 °C
Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

Gorkšam un Reading zaudējums Anglijas čempionātā

Zaudējumu Anglijas otrās spēcīgākās - Championship - līgas spēlē piedzīvojusi Kaspara Gorkša pārstāvētā Reading vienība, izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpjoties _Cardiff City _komandai.

Spēles sākums labāk padevās laukuma saimniekiem un kādā no epizodēm, pateicoties Kaspara Gorkša atvairītajam sitienam, Reading vienībai izdevās saglabāt vārtus neskartus. Noturēt rezultātu uz nullēm gan neizdevās, jo ar vārtu guvumu Cardiff City rindās atzīmējās Džo Meisons, bet pēc pāris minūtēm precīzs bija arī Ārons Gunarsons - 2:0. Kenijs Millers pirms puslaika beigām iesita arī trešos vārtus, panākot jau 3:0. Vienus vārtus Reading gan vēl atspēlēja, noslēdzot puslaiku iedzinējos ar 1:3. Otrais puslaiks tika aizvadīts bez vārtu guvuma un Cardiff City svinēja uzvaru ar 3:1.

K.Gorkšs laukumā pabija visu spēli. Pēc šīs spēles Reading kopvērtējumā saglabāja piekto vietu, kamēr Cardiff City nostiprinājusies trešajā pozīcijā.