Spēlētāju attieksmes trūkums nav pieņemams. Saruna ar Kasparu Gorkšu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
BaronsXXL
B
Zivs pūst no galvas. Gorkšs nemotivē Stojanoviču, Stojanovičs nemotivē spēlētājus. Jānomaina visi un jāpadara atkarīgi no padarītā darba. Nav rezultātu, nav apmaksa. Tas ir tik vienkārši.
.
.
Nav Latvijā tas jūsu futbols kādam vajadzīgs- bumbas dzenāšana notiek pie tukšām skatītāju tribīnēm! Tikai velti izķēzīta nauda un uzturēti funkcionāri- parazīti. Metiet mieru un ejiet ganīt teļus!
Muļķības
M
Es nesaprotu... Ko tad gaida te? lai no nekā veidotos kautkas? Vai Latvijā ir normāla futbola infrastruktūra? Vai Latvijā ir stipri klubi? Vienīgais, kas te ir - korumpēta futbola federācija par kuras skandāliem tiek runāts vairāk nekā par futbola spēli. Par izlases spēli - nekas traģisks. Šogad pat tāds monstrs kā REAL MADRID parādija, ka, ja nav kārtības mājās (klubā mūsu gadījumā federācijā), tad pasaules labākie futbolisti zaud 20X vājākām komandām ar 3 un 4 vārtiem.
Takoi futbol
T
nam ņenužen. Latvijas futbola izlase un LFF ir pārvērtusies par pilnīgu miskasti, kurā grupējumi cīnās par UEFA naudām. Kopš 2004. gada, kad komantda spēlēja EČ, federācijā ir domāts tikai par to, kā izzagt no UEFA nākošās naudas. Sporta veida attīstībā nekas nav ieguldīts. Tāpēc tagad ir tā, kā ir.
M
M
Prēmijas izlasei vajadzētu būt 100 eiro katram par katru minūti, kurā izlase nezaudē vārtus. Piemēram, 90 minūtēs 0:5, tātad, prēmijas maksāt tikai par 90-5=85 minūtes. Katram spēlētājam, ieskaitot rezervistus, sanāktu pa 8500 uz galviņas.