Sestdiena, 12. oktobris
Valfrīds, Kira

Girgensonam otrais punkts sezonā, Sabres piedzīvo zaudējumu arī septītajā spēlē (VIDEO)

Nu jau septīto zaudējumu jaunā NHL reguārā čempionāta septiņos mačos pirmdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Minesotas Wild. Latvietim rezultatīva piespēle komandas vienīgo vārtu guvumā.

Kopvērtējumā pēdējā vietā līgā esošā Sabres komanda savā laukumā bija apņēmības pilna tikt pie pirmā panākuma sezonā, taču jau 6.minūtē nonāca iedzinējos. Otrā perioda izskaņā Braiens Flins pēc Girgensona piespēles panāca izlīdzinājumu, taču tikai 10 sekundes pirms perioda beigu signāla bijušais Sabres hokejists Džeisons Pomenvils vairākumā guva Wild otros, un, kā vēlāk izrādījās, arī pēdējos vārtus mačā - 1:2.

Sabres vārtsargs Jūnass Enrots tika galā ar 18 no 20 raidījumiem, tikmēr Wild vārtos Džošs Hārdings atvairīja 22 no 23.

Girgensons uz ledus pavadīja 11 minūtes un 30 sekundes un bija ļoti aktīvs, bez rezultatīvās piespēles izceļoties ar trim metieniem, četriem spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1. Divas reizes Sabres bija iespēja spēlēt vairākumā tieši pēc noraidījumiem pret latvieti. Sezonas septiņos mačos Zemgum 1+1 un negatīva lietderība -1.

Sabres sezonu iesākuši ļoti vāji, septiņos mačos gūstot tikai septiņus vārtus un vienu punktu - likumsakarīga arī pēdējā vieta Austrumu konferences un visas līgas kopērtējumā. Tiesa, līdz NHL antirekordam (17 zaudējumi pēc kārtas) ir visai tālu un jācer, ka Bufalo hokejisti pirmo panākumu izcīnīs visai drīz. Nākošā iespēja Sabres būs otrdien viesos pret Ņujorkas Islanders.