Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Sanhosē Sharks soli no iekļūšanas Stenlija kausa pusfinālā

Trešo uzvaru pēc kārtas Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā izcīnījuši Sanhosē Sharks hokejisti, kuri izbraukumā ar 4:3 pieveica pagājušā gada finālistus Detroitas Red Wings, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0. Turnīra pusfinālam pietuvojās arī pašreizējie kausa īpašnieki Pitsburgas Penguins, kas viesos ar 2:0 pārspēja Monreālas Canadiens (2-1).

Pastāvīgie Stenlija kausa izcīņas neveiksminieki Sharks hokejisti iepriekš bieži pēc veiksmīga pamatturnīra izslēgšanas spēlēs piedzīvoja izgāšanos. Tomēr šobrīd viņus no iekļūšanas pusfinālā šķir tikai viena uzvara.Pēc divām neveiksmēm izbraukumā Detroitas hokejisti trešo spēli sāka apņēmības pilni, pirmās trešdaļas beigās panākot 2:0, bet otrā perioda sākumā arī 3:1. Tomēr pēdējās trešdaļas gaitā Džo Torntons un Logans Kortūrs panāca neizšķirtu, bet papildlaikā Sharks uzbrukuma līderi Torntons un Patriks Marlo izrāvās divatā pret vienu aizsargu un Marlo realizēja doto iespēju – 3:4.Sērijas ceturtā spēle notiks ceturtdien Detroitā.Otrdien otro uzvaru Stenlija kausa ceturtdaļfināla sērijā guva pašreizējie čempioni Pitsburgas Penguins hokejisti, kuri izbraukumā ar 2:0 pārspēja Monreālas Canadiens, sērijā panākot 2-1.Bez vairākiem līderiem spēlējošo „pingvīnu” labā uzvaras vārtus trešās trešdaļas sākumā guva Jevgēņijs Malkins, bet otro ripu Paskāls Dupuī spēles beigās raidīja jau tukšos sāncenšu vārtos. Visus 18 Canadiens hokejistu metienus atvairīja Marks Andrē-Flerī, nopelnot savai komandai pirmo „sauso” spēli šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā.