Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Trešdiena, 1. janvāris
Solvita, Laimnesis, Solvija

Krūmane kritizē "Parex" vadību par pasivitāti, nemierā arī ar pārdošanas procesu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ky
k
Kur Krūmane ceļ pili?
Rotary
R
Kas virza un nosaka Jūsu karjeru visus šos gadus, Irēna?
Maxis
M
Brazovskis liekas cinisks, bet vismaz profesionāls. Irēna Krūmane ir katastrofa!
Kārlis
K
Politisks pasūtījums, Krūmanes kundze?
Dace
D
Krūmane ir neprofesionāla un pēc šiem izteicieniem diezgan skaidrs, ka arī korumpēta amatpersona. Viņas tiešais amata pienākums bija nepieļaut krīzi Parex bankā un tiesi viņa bija klāt pie pārņemšanas nevis esošā Parex vadība. Ļoti interesanta tēma būtu, no kuras rokas Krūmane pašlaik ēd, jo viņa klaji un demagoģiski ignorē faktus!
alberts
a
Tverions ka vienmer kopš "BB" laikiem pūš banku taurē.Par to viņam maksa algu.Bet Prex protams stieps gumiju,jo kapēc gan ,ne,ja tik labi maksa un jo ilgak jo labak.
ssd
s
....kad vaļera ieradās šās kantorī,brazauskis bija izsmērēts pa grīdu dažās minūtēs,jo viņam atgādināja ,kā maizi šis kantoris ēdis visus šos gadus....tagad protams var atgadinat par sevis esamību....
Tauta
T
nepārņemtu banku, tad saskaņā ar likumu 2008. gadā trīs mēnešu laikā no valsts budžeta būtu jāizmaksā 700 milj. latu par garantētiem noguldījumiem, bet valsts kasē tādas naudas nebija. ----------- Nu tas butu bijis mazak, kaa tagad valsts parexa jau ir ieguldijusi vairak kaa miljardu! Un vel radas par maz! Ta ka nevajag muldet Tverijon!
Lauris
L
Pats tici tām muļķībām, ko raksti?
HM
H
Krūmane, tev viņi jāsoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zurbe
z
Lai nu kurš, bet šitā sieviete jau nu tiešām nevar norobežoties no atbildības par notikušo! FKTK taču saņem ļoti, ļoti lielas algas par banku uzraudzību - vai viņi savu uzdevumu veica labi, he he.... gribu redzēt kurš tā patiešām vēl domā......
+5
+
молодец, Ирена!
zemene
z
Pēc Krūmanes teksta var saprats, ka valstij tomēr būtu bijis izdevīgāk izsniegt bankai garantijas un nevis to pārņemt! Toreiz Karginu un Krasovicki nepaklausīja - tagad strēbj savārīto putru. Nu nav valsts nekāds labais saimnieks šādiem īpašumiem!
joksts
j
Dāmīte pamodusies, kur tad bija, kad pati banku pārņēma:)! Laikam pārņemot banku tik daudz kļūdas pielaidusi, ka tagad viss jācenšas uz citiem novelt! Vispār jau nožēlojami izklausās - pati sveci turēja pie pūra, bet tagad par to neko dzirdēt negrib!
!!!
!
Teodors Tverijons: Valsts glāba nevis Parex, bet sevi Runājot juridiskajā valodā, Parex bankai ir nevis divi, bet vairāki desmiti akcionāru, tāpēc es ļoti gribētu ieraudzīt juridisku dokumentu, kurā būtu rakstīts, ka Jānim var maksāt procentus, bet Valērijam – ne. No otras puses, šobrīd bankas galvenais īpašnieks ir valsts, Latvijas Privatizācijas aģentūras personā. Šajā valsts bankā valstij, Valsts kases personā, ir depozīts vairāk nekā 600 milj. latu apmērā. Rodas jautājums: kādēļ bankas pašreizējais īpašnieks, kurš nez kāpēc veselu gadu banku tur pusslēgtā stāvoklī, neļaujot tai pildīt visu pakalpojumu spektru, var saņemt procentus par savu noguldījumu, kas pārsniedz 600 milj. latu, bet cits akcionārs, lai arī tas ir bankas bijušais īpašnieks, par depozītu šajā bankā procentus saņemt nevar? Premjera paziņojumā nav loģikas, un es šos vārdus nevaru nosaukt citādāk kā par sociālo populismu, it īpaši tagad, kad gaisā jūtamas atriebības alkas. Es atkārtoju: juridiska pamata šādam lēmumam nav. Ir vēl viens mīts, kas šodien tiek izplatīts par Parex banku, proti, ka valsts glāba banku, Karginu un Krasovicki, un rezultātā mums tagad ir tādas problēmas. Tie ir meli. Ne jau Parex sagādāja valstij problēmas – kā es jau teicu, visa līdzšinējā Latvijas valsts politika ir radījusi tādus apstākļus, ka mēs tagad pārdzīvojam tādu krīzi. Bankas bankrotē arī citās valstīs, taču tur nav tādas krīzes kā pie mums. Tas ir mīts, ka valsts glāba banku kā abstraktu vienību un Karginu un Krasovicka intereses. Patiesībā valsts glāba pati sevi, lai izvairītos no problēmām, kas būtu radušās, ja bankai netiktu sniegta palīdzība. Ja valsts nepārņemtu banku, tad saskaņā ar likumu 2008. gadā trīs mēnešu laikā no valsts budžeta būtu jāizmaksā 700 milj. latu par garantētiem noguldījumiem, bet valsts kasē tādas naudas nebija. Ja bankai netiktu sniegta palīdzība un tā kļūtu maksātnespējīga, tajā tiktu pilnībā iesaldēti visi konti, tajā skaitā daudzu ministriju, valsts iestāžu un pašvaldību konti. Šobrīd tie ir iesaldēti uz pusi, taču ir pieejami. Ja tas netiktu izdarīts, tad bankā karātos miljardi, kas apritē atgrieztos tikai pēc bankas likvidācijas. Bet, kā mēs zinām, Banka Baltija joprojām nav likvidēta.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses