Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dalīšanās ekonomika maina attieksmi pret transportu

25% rīdzinieku katru mēnesi brauc ar velosipēdu, uzsver pilsētplānotājs, SIA Grupa 93 (G93) direktors Neils Balgalis intervijā Magdai Riekstiņai.

Top komentāri

Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Pēc ilgāka pārtraukuma šodien paviesojos Rīgā. Pie "Alfas" mani gandrīs notrieca divi velosipēdisti, viens - uz "zebras". Uzmanīgi vērodams situāciju dažādās pilsētas vietās secināju, ka velosipēdisti jūtas kā karaļi un paši sev raksta satiksmes noteikumus.
komunisteļu verdzība
k
Tā sauktā ''dalīšanās ekonomika'' būtībā nozīme to, ka jums vairs nav ne savas dzīves, ne sava īpašuma. Ja jūs braucat ar taksometru, tad pēc brauciena beigām un norēķināšanās vairs neesat neko parādā - jūs varat nekad mūžā vairs nebraukt, varat braukt vēl, bet tas būs jauns darījums. Ja jūs iedosiet savas koordinātes agresīvajiem ubagiem no ''dalīšanās ekonomikas'', tad jebkurā diennakts laikā atradīsies lumpeņu bars, kas iedomāsies, ka jūsu īpašums ir viņu. Vai arī nepārtrtaukti lamāsieties ar negribētu piedāvājumu izteicējiem. Un pēc tam no šiem ubagiem lumpeņiem komunistu noziedzniekiem vaļā vairs netiksiet.
komunisma propaganda
k
Fakti sakauj melus. 1. Pērkot TV programmu, es to patērēju pats, nedalos. 2. Pilnīgi nesakārtota atbildība sākot no civiltiesiskās līdz kriminālajai, ja mans auto ar komunistu pie stūres nokļūst avārijā vai, piemēram, komunisti ar to brauc laupīt.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Biznesa nepārtrauktība kā šā laika prioritāte

Plašpatēriņa elektronikas bizness Covid-19 pandēmijas laikā piedzīvo svārstības, tieši tāpat kā visa saimnieciskā dzīve. Taču situācija šajā jomā ir cerīgāka nekā daudzās citās nozarēs. Ir daudz fakto...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses