Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzņēmējs: Ja darbaspēka nodokļi netiks samazināti, cilvēki aizbrauks

Uzņēmējs, jauna koncepta ēdināšanas uzņēmuma – godīgas cenas restorāna Atvērts – izveidotājs Pēteris Ozols intervijā Magdai Riekstiņai.

Top komentāri

he-hee>bet
h
LV uzņēmēji slaveni ar saviem blatiem,sakariem, un kukuļošanu: Viss no LPSR laiku tirdzniecības sistēmas mantots....
Bērziņš
B
Pagājušajā nedēļā zemnieki LNT sūdzējās, ka maksājot 1000-1500 eur neto mēnesī, bet piesakās tikai nekam nederīgi pļēguri. Mēģināju atrast internetā tādas vakances, bet neatradu. Nav daudz darba piedāvājumu laiksaimniecībā, kuros norādītā darba alga pārsniedz 1000 eur bruto (un kur nu vēl neto). Tie zemnieki melo vai maksā algas aploksnēs? Vai tiešām darba piedāvājums, kas uzrakstīts viena teikumā, uzrunā kvalificētu darbaspēku, nevis tikai alkoholiķus? Ārzemju latviešu grupās darba piedāvājumus liek tikai aģentūras, kas piedāvā darbu ārzemēs, bet Latvijas uzņēmēji - gandrīz nekad. Nav ko čīkstēt un prasīt imigrantus un nodokļu atlaides, vispirms padariet savus darba piedāvājumus redzamus darba meklētājiem no Latvijas!!!
Jansons
J
Visi politiķi dzīvo šodienai. Mums nav politiķu ar lielo burtu, kam vispirms rūp valsts un tās iedzīvotāji.Valsts birokrātiskais mehanisms tā uzmilzis, kļūst arvien grūtāk viņus uzturēt. Samazināts nekas netiks, jo nauda hroniski trūkst un valsts ārējais parāds palielinās. Kas spēs atdot apēsto maizi?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses