Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vīrusam var sekot ekonomikas recesija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Tad varbūt "dienai" būtu jābeidz piedalīties šajā starptautiskajā panikas afērā, jo grūti iedomāties, ka fatālas saslimšanas gadījumā (mēris, encifalīts, meningīts...) kāds varētu ārstēties mājās un izārstēties!!!!! Taču beidziet vienreiz šo idiotisma vīrusa afēru!! Spilgts piemērs, kā uz līdzenas vietas var sataisīt paniku un pazaudēt pēdējās prāta paliekas. Mirstība tāda pati kā pie jebkura vīrusa (ap 1%), kādi iet pāri valsti katru rudeni un pavasari, taču dažu datu sagrozīšana, cilvēku aprobežotība un mediju histērija, un skat, pasaules ekonomikai iestājas pisec! Stulbie cilvēki, taču attopieties vienreiz, jūs vienkārši čakarē!!!!! Es māku rēķināt un man ir draugi vairākās eiropas valstīs:) Palasiet vēl, ko raksta histērijas cēlāji, pārējiem pateikšu, ka ar vēzi, sirds asinsvadu slimībām, meningitu, un vēl neskaitāmām kaitēm katru gadu mirst cilvēki, tai skaitā arī no gripas komplikācijām (atcerēsimies kaut vai Freimani un Brīzi)! Tā ir, cilvēks ir mirstīgs!
->dauni
-
Cilvēkiem no dzīvošanas mirstība ir vēl lielāka, kā no vēža - 100%. Ar vēzi nevar inficēties no citiem. Pateicoties tādiem dauņiem kā tu, arī izplatās šādas baumas. Ja gribi izplatīt medicīnas padomus, tad labāk gan ej vismaz pāris gadus pastudē vismaz par medicīnas māsu, jo tavs ieteikums ir krimināls - skolā neko tādu nemāca.
 • 3
 • 5
Scorseze>daunim
S
Kas liek izdarīt secinājumu, ka šī saslimšana ir tāda pati kā "Spāņu gripa"?! :):):) Kas attiecas uz, piemēram, vēzi, runa ir par statistiku, un tā ir nežēlīga, jo no vēža tiešām ir mirstība krietni lielāka par pāris procentiem attiecībā pret slimojošo skaitu! Bet ko nu es tev stāstu, tu taču pat skolā neesi gājis un lasi ar grūtibām, kur nu vēl domāt:):):):) Tieši pateicoties tādiem idiotiem kā tu arī visa šī afēra var uzņemt tādus kosmiskus apmērus:)
 • 6
 • 3
->dauni
-
Šī slimība ir tāda pati kā Spāņu gripa. Spāņu gripu Latvijā nemanīja, jo pilnā sparā notika kaŗš - kas tur vairs skaitīs cik nomira no Spāņu gripas, bada vai cingas vai citām kaitēm. No vēža 2 nedēļu laikā pekas neviens neatstiepj. Meningītu var dabūt ne tikai no vīrusa. Padalīsies vēl ar kādām medicīniskajām zinībām, jeb turpināsi izrādīt savas dauniskuma pazīmes?
 • 3
 • 3
Scorseze>dauni
S
Tavs vārds pilnībā attaisno tevis sarakstīto:) Tavai zināšanai meningīts arī ir vīrusa infekcija, tāpat kā arī vezis:) Kas attiecas uz pārējo, ir runa par mirstību no šīm slimībām, jo pat mūsu izpratnē "parastā" gripa rada mirstību (no komplikācijām) ap 1 - 2%, kā nu kuro reizi. Arī jāsaka, ka no suņiem inficēties ar gripu nav iespējams:) Ja kāds nezin, tad mirstība no vēža, konkrēti Latvijā ir lielāka, diemžēl, taču neesmu dzirdējis masu histēriju par to, ka cilvēki mirst no vēža. Vienkārši mums apkārt katru dienu ir simtiem dažādu virusu un vienmēr būs, runa ir par mirstību no šiem vīrusiem. Ja kāds nezin, tad piemēram mirstība no "Spāņu gripas" bija 20% no inficētajiem, tā jau ir nopietna problēma un ārstēties no tās mājās nebij nekādu izredžu. Tapēc beidziet celt paniku uz līdzenas vietas, jo tad ja pasaulē tiešām iestāsies epidēmija, jūs riskējat ar to, ka cilvēki jums vairs neticēs!!! Bet konkrēti tev iesaku, ej uz skolu mācīties!:)
 • 4
 • 3
->dauni
-
Ar vēzi, asinsvadu slimībām, meningītu un lielāko tiesu no citām kaitēm nav iespējams inficēties atrodoties vienā telpā ar slimnieku - cilvēks var nodzīvot bez šīm kaitēm visu savu mūžu, atšķirībā no šī vīrusa, kuru var dabūt no bērniem vai suņiem, kuri to pārslimos bez sekām.
 • 4
 • 4
Scorseze
S
Kas attiecas uz Ķīnu, 2014 gada statistika (oficiālā) liecina, ka akrtu dienu Ķīnā mirst 1500 cilvēku no pārslodzes darbā, tas ir katru dienu! Saprotu, ka idiotiem atliek pateikt ka sarkans ir dzeltens desmit reizes un jūs esat gatavi tam noticēt, psiholoģijā to sauc par bara apziņu, šis ir spilgtākais bara apziņas pasākums:):):)!!
učuks
u
Pareizi, ieguglējiet Solomon Eliot Asch, amerikāņu profesors, kurš šo bara instinktu pierādīja ar eksperimentu! PS. Tas veiksmīgāk izdodas ar izteikti aprobežotu, bezpersonisku un mazizglītotu ļaužu masu!
 • 4
 • 1
rusifikacija=terorisms?
r
no krievijas un rubulja driz vien pari paliks vien riebiga smirdonja?krievu teroristu rublis kriit bezdibeni ar gaismas aatrumu.pec tam notiks ari LV atbrivoshana no rusmeeligajiem okupantu mesliem?
GoodMaan&ParexK&K
G
Nabazdzīgajā Latvijā nekas tāds nav iespējams. Kur boļševiku bratani ar naclopiem uz nebēdu strēbj sili un uzmestie lohi to visu atmaksājot balso par cūkiniem, pizdaboliem un jampampiņiem recesija ar degresiju ir mūžīga
krējums skābais
k
Ei nu ej? Nevar būt? Kāds neviltots izbrīns bāleliņa apjukušajā, padumjajā sejā? Nu Latvijas bankas un ekonomikas gaišreģiem ir atvēries bezismēra logs dižmuldēšanai. Pašsaprotamas lietas tiek uztvertas kā nebijuši brīnumi... Province, kā teica mana labā profesore Kačālova. Bonusā Mērnieku laiki, autori Reinis un Matīss Kaudzītes 1879 gads. Realizācija - Latvija 2020.gads
Irlielāmērāticams
I
ka sekos arī... ja katru dienu piecas reizes piesauks ... .
ta nu gan
t
Kaut kādi idioti ar to savu ekonomisko recesiju! Varētu padomāt, ka no ekonomiskās recesijas mirst. Vajag taču izšķirt prioritātes. Vai tad Ķīnai negribējās ekonomikas izaugsmi? Bet viņi saprata, ka slimība nesīs vēl lielākus zaudējumus, pasēdēja mēnesi pusotru karantīnā un nu jau uz visu lielo Ķīnu ir ~20 saslimušie dienā. Turpretī Itālija, kas droši vien negribēja "paniku", jo tad taču cietīs tūrisma bizness, tagad nezin, kur līķus izvietot. Nu un vai dēļ problēmas nerisināšanas ekonomika necietīs vēl vairāk?
fdas
f
NE JAU MUSU DURAKI TIKS AR TO GALĀ TŪLĪT KLANČĪS PALĪDZĪBU!
reptilis
r
Nevar būt!? :)))))
oops
o
Nu redzat, kas notiek, kad spēlējas ar bakterioloģisko ieroci. Romas - Bilderbergas klubs būtu turējis burbuli ar digitālo naudu uzpūstu vēl gadus desmit. Gribējās visu uzreiz. Tā gadās.
tam h
t
Tovarišč, es it kā par mokšu zemi nerunāju. Oļginas fabrikas Rīgas filiālē brilles neapmaksā?
 • 0
 • 2
h
h
un un bakērijas pirms 10000 miljoniem gadu arī bija bilderberga kluba bioloģiskais ierocis, ko veidoja židmasoni, un geji?
 • 13
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Starp optimismu un bažām(6)

Mūsu valsts ekonomikā ''negatīvo ziņu plūsmu sāk nomainīt pozitīvas ziņas, un arvien plašāks rādītāju loks apliecina, ka Latvijas ekonomika turpina atkopties no Covid-19 izraisītā šoka,'' visai op...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses