Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kultūras pieejamība vai nepieejamība

Turpinot tēmu par cilvēku ar invaliditāti iespējām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, Diena šoreiz pievērš uzmanību kultūras iestāžu pieejamībai. Romāna Meļņika saruna ar Eiropas foruma cilvēkiem ar invaliditāti ģenerālsekretāri Guntu Anču.

Top komentāri

Darba likuma 109.pants
D
Personām ar invaliditāti, kuras varētu strādāt, lielākā problēma Latvijā ir Darba likuma 109.panta 2.daļa, kas liedz līdz pat uzņēmuma likvidēšanai atbrīvot cilvēku no darba. Absolūts vairums no tiem darba devējiem, kuri kaut reizi ar to ir saskārušies, otrreiz neko tādu negrib. Tas ļoti nopietni sarežģī personu ar invaliditāti iespējas atrast darbu. Diemžēl, tieši Sustento ir tā, kas bloķē šīs normas grozīšanu.
Ilgtspējīgāsinerģija
I
Pieredze rāda, ka Liepājas un Rēzeknes jaunās koncertzāles ir invalīdiem ļoti ērtas, jo sevišķi Rēzeknes "Gors". Ventspilī no invalīdu autostāvvietas līdz galvenajai ieejai krietni 100 metri... . Nu, Rīgas smalkie iestādījumi... labāk neizteikšos , lai neuzjundītu atmiņas. PS. Jūs te satraucaties par kultūras iestāžu pieejamību... bet es aicinu izpētīt Jūrmalas pilsētas "pieejamību" invalīdu transporta līdzekļiem.
Pravietisnejaukais
P
Ļoti maz tiek pētīts jautājums - kāpēc cilvēks ir invalīds?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vai biznesu glābs vaučeri?(2)

Jēdziens "vaučers", kas Akadēmiskajā terminu datubāzē tiek skaidrots kā "dokuments, kas apliecina kādu faktu, piemēram, kredīta piešķiršanu", pēdējā laikā tiek minēts bieži, it ...

ASV: Honkonga vairs nav politiski autonoma no Ķīnas(8)

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo trešdien informēja Kongresu, ka Ķīnas īpašo administratīvo rajonu Honkongu vairs nevar uzskatīt par politiski autonomu, tātad tas nav pelnījis īpašu attieksmi sas...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē