Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Premjers: Alūksne ir spēcīga attīstības centra paraugs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lai neceļ gaisā degunus
l
bet lai angāru saved kārtībā saviem darba spēkiem un pēc maka biezuma
Timsl
T
Kapec sie plerkstetaji nebrauc uz Vecpiebalgu, Ergliem, Skujeni, Zaubi, Gatartu.........lai reali redzetu kada nabadziba, posta dzivo latviesu tauta pedejos 30 gadus......bezceriba, jauniesu aizplusana..
Gemania
G
Man ir kauns par komentāriem. Neviens no komentētājiem droši vien ticis tālāk ar savu degungalu, lai spētu objektīvi spriest par izdarīto pilsētā. Pabraukājiet apkārt. Ar spozmi apbērtā Liepāja šobrīd izskatās nobružāta un nekopta, nemaz nerunājot par citiem novadiem. Arī nemaz nevar salīdzināt ar Smilteni, kura ir salīdzinoši netālu no Latvijas ūdensgalvas Rīgas. Alūksne ir viens no tālākajiem Latvijas nostūriem, bet tā plaukst savās iespējās.
Margarēta
M
Runa jau nav par to, cik smuki par ES fondiem māju fasādes nopindzelētas un sabiedriskajos darbos norīkotie čakli dobes pie mērijas izravējuši. Runa ir par to, ka ir šausmīgi, ka par miesteli ar knapi 6000 iedzīvotājiem nākas teikt, ka tas ir jaudīgs reģionālais centrs. Tas ļoti daudz ko diemžēl pasaka par to, kāda bezcerīga bedre ir Latvija tālāk par slaveno 60 km loku ap Rīgu. Turklāt pavisam bēdīga ir demogrāfiskā dinamika, jo lielākā daļa Alūksnes iedzīvotāju ir vecumā virs 55 gadiem. Pēc gadiem 20 nopindzelētās fasādes būs noplukušas, par ES fondiem sataisītie tiltiņi satrunējuši un tur vairs dzīvos vien kādi 4000 iedzīvotāji. Labākajā gadījumā.
 • 10
 • 5
Čīles zupurs
Č
Iespŗjams, ka apreizajai tēzi vajadzēja skanēt, ka salīdzinājumā ar vietvalža Kraukļa Valku Alūksne ir spēcīga attīstības centra paraugs.
>:-)
&
Šķiet, "Goda Mielasts" bijis varens, ja jau šādas jūsmīgas atsauksmes :D Ķīmija arī tika ņemta talkā, eiforijai ? No plika šņabja tā nepamurgosi :D
Vidzeme
V
Pec pedejo 30 gadu genocida kadu Latvijas vara realize pret latviesu tautu un it ipasi pret Latvijas lauku iedzivotajiem Latvijas lauki, novadi, regioni vairs nekad neatgusies, jo no laukiem prom ir devusies beglu gaitas simtiem tukstosu iedzivotaju, lielaka dala beglu gaitas ir devusie uz arzemem un tie ir jauniesi, kuri nekad neatgriezisies atpakal uz dzivi Latvija, jo neviens nevelas dzivot nabadziba, bada ko ir pueredzejusi sie jauniesi dzivojot Latvija. Latvija nav aiz kalniem laiki, kad no valsts budzeta tiks maksati pabalsti, lai tikai kads dzivotu Latvijas laukos...
Teodors
T
Karteja tuksdirsana......idiotu banda izbrauca arpus savas konforta zonas un tad sak slavet tos, kuri sos idiotus piebaroja un piedzirdija.....tipiska Latvijas dienas zaglu, kretinu psihalogija. Izcilakais Latvijas valsts virs, politikis Karlis Ulmanis ar zidgu drosku apbraukaja visu Latviju, parzinaja visus novadus un pagastus., bet sodienas kretini ar dargajiem mersiem nespej apbraukat, pec izmeriem niecigo Latvijas teritoriju, netunajot jau par to, ka vini zinatu kur atrodas un ka izskatas Limbazi, Cesis, Rezene, Ludza, Butu interesanti Latvijas TV tiesaja ekrana nosedinat Rumpi, Vikeni, Zatleri, Berzinu, Vejoni, Levitu..., Karina, Rinkevicu, Petrovicu, Suplinsku, izcili stulbo Vinkeli un iztaujat par Latvijas valsts vesturi, novadu, pilsetu izvietojumu....es-tu parliecinats, ka pec sadas intervijas Latvijas pilsoni butu soka un neticetu pasi sev, ka tik stulbi, nezinosi cilveki Latvija ienem valsts augstakos amatus.
...
.
Mani pārsteidza, ka viss ko Alūksniešiem vajagot, esot moderna sporta zāle. Būtu savi uzņēmumi un jaunas darba vietas, tad būs arī sava sporta zāle un savi mediķi.
K.
K
Alūksnei nevajag simfonisko orķestri, jo tur ir pūtēju orķestris, starpcitu, viens no labākajiem Latvijā. Un nav runa par to, ko var vai nevar. Bet par to, kādos apstākļos un ar kādu inventāru nākas apieties. Laikam neesat Alūksnes angāru redzējusi.
 • 3
 • 0
Margarēta
M
Es baidos, ka jauniešiem Alūksnē nav arī iespējas apgūt kodolfiziku, spēlēt simfoniskajā orķestrī un strādāt ministrijā, kas atrastos Alūksnē. Ko nu darīsim? Taisīsim speciālu Alūksnes Universitāti, simfonisko orķestri un kādu ministriju, lai neviens nejustos apdalīts? Ko tieši jaunieši Alūksnē nevar darīt? Slidot ziemā? Slēpot, kad ir sniegs? Spēlēt futbolu vai basketbolu, skriet krosu, braukt ar riteni?
 • 0
 • 2
K.
K
Margarēta, salīdzinājumā ar Alūksni, Rīgā jauniešiem ir iespēja trenēties daudz labākos apstākļos. ;)
 • 0
 • 2
Margarēta
M
Ziniet, kur ir visdrūmākā situācija ar modernu un mūsdienīgu sporta infrastruktūru? Rīgā! Rīgas jaunieši un bērni pat sapņot neuzdrīkstas par tādiem glauniem sporta laukumiem, sporta zālēm un baseiniem, kādi tagad ir sacelti provincē. Rīga ir spiesta lielu daļu savas naudas atdot pašvaldību izlīdzināšanas fondā, par ko visādas Alūksnes saviem pārsimts jauniešiem ceļ tādu infrastruktūru, par kādu desmitiem tūkstoši Rīgas bērnu un jauniešu var pat nesapņot.
 • 0
 • 4
K.
K
Starpcitu, Alūksnē jau vairākus gadus sola, ka būs jauns sporta centrs, kura diemžēl vēl nav. Alūksnē ir ļoti daudz bērnu un jauniešu, kuriem ir potenciāls sportā, taču trenēties šādos apstākļos, tas ir, vecajā angārā, tiešām ir skumji.
 • 7
 • 2
VVZ
V
Ja Alūksne ir spēcīga attīstības centra paraugs, tad ar mums ir cauri...
Margarēta
M
Tieši to pašu nācu teikt! Alūksne ir panīcis miestelis, kur dzīvo kādi 6000 cilvēki, no kuriem kādi 70% ir pensionāri. Nēnu, ok, Gulbenē vai Balvos ir vēl drūmāk.... Bet saukt Alūksni par ziedošu un plaukstošu centru...ir, maigi izsakoties, dīvaini.
 • 12
 • 4
Dirstjānis
D
atzina ka vińš ir varen labs dirstjānis.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vien skaitļi. Kur cilvēks?(5)

Mulsina valdošo politiķu reakcija uz nepieciešamību pildīt Satversmes tiesas nolemto par iztikas nodrošināšanu sabiedrības nabadzīgākajai daļai. Vieni atrunājas, ka budžetā nemaz tik daudz naudas ne...

Izvēle ar daudzām niansēm(5)

No tā, kādu izdosies noslēgt tirdzniecības vienošanos starp Lielbritāniju un Eiropas Savienību (ES), aizvien lielākā mērā kļūst atkarīgas arī sarunas par tirdzniecības vienošanos starp Lielbritāni...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē