Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nākamā EK prezidente: Ar Baltijas valstu drosmi var lepoties visa Eiropa

Nākamā Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena piektdien sociālās saziņas vietnē Twitter sveikusi Latviju, Igauniju un Lietuvu Baltijas ceļa 30. gadadienā, uzsverot, ka ar Baltijas valstu drosmi var lepoties visa Eiropa.

"Sveicam baltiešus! # BalticWay30 - kāda lieliska Igaunijas, Latvijas un Lietuvas pilsoņu demonstrācija, iestājoties par brīvu un demokrātisku nākotni! Tās ir patiesas Eiropas vērtības. Šodien visa Eiropa var lepoties ar jūsu drosmi un apņēmību," rakstīja fon der Leiena.

Fon der Leiena stāsies EK prezidentes amatā 1. novembrī.

1989. gada 23. augustā divi miljoni cilvēku Latvijā, Lietuvā un Igaunijā sadevās rokās, savienojot Tallinu, Rīgu un Viļņu, lai pieminētu 1939. gada 23. augustā starp Vāciju un PSRS parakstīto Molotova-Ribentropa paktu un cits citu stiprinātu cīņā par kopīgu mērķi - Baltijas valstu neatkarības atgūšanu.

Top komentāri

Paldies, Urzula!
P
Mēs - latvieši tev pateicamies, toties krievu suņi un tautas sūdubrāļi tevi par taviem vārdiem lamā un rej, un neieredz un ienīst, kā paši sevi ienīst, jo velni nekad paši ar sevi nespēj harmonijā būt!
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
kā traku baiļu ķerta kobra kremļa melnā čeka dreb un glūn uz pasauli no automāta stobra !
Neslāvs
N
Jo nekur Eiropā nav tāds skaits migrantu (krievu) kā Latvijā...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē