Krīt vēl viens Felpsa pasaules rekords

Amerikāņu peldētājs Kalebs Dresels piektdien Dienvidkorejā pasaules čempionātā ūdenssporta veidos 100 metru tauriņstila peldējumā pārspēja sava tautieša Maikla Felpsa pasaules rekordu.

Peldētājai Šteinai jauns Latvijas rekords un 27.vieta PČ

Latvijas peldētāja Kristīna Šteina piektdien Dienvidkorejā pasaules čempionātā ūdenssporta veidos 200 metru peldējumā uz muguras, uzstādot Latvijas rekordu, izcīnīja 27.vietu, kamēr 50 metru tauriņstila distancē Gabriela Ņiktina ierindojās 34.pozīcijā.

Par prestižā Rīgas šaha turnīra uzvarētāju kļūst Šahrijars Mamjedarovs © DIENA(2)

FIDE World Chess Grand Prix Rīgas turnīrs aizritēja bez skandāliem, kādus savulaik rīkoja tādi slaveni skandālisti kā Korčnojs, kurš šaha maču spēlēja ar spoguļa saulesbrillēm. Citā mačā Petrosjans spēra ar kājām Korčnojam, vai Fišers, pieprasot, lai zālē esošās videokameras uzvedās klusāk, vai vismaz kā Kasparovs, taisot savas slavenās neapmierinātības grimases. Nesenākais skandāls augsta līmeņa turnīros bija kāda šahista ierašanās uz turnīru šortos, dēļ šī incidenta spēlētājam nācās pamest turnīru.

Latvijas pārim 3.vieta Pasaules kausā Standartdejās Ķīnā(2)

Pasaules kausā Standartdejās (ST), kas nedēļas nogalē norisinājās Ķīnā, trešo vietu 18 pāru konkurencē ieguvuši rīdzinieki Edgars Līnis un Elīza Ancāne, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Par uzvarētājiem kļuva itāļi Frančesko Galupo un Debora Pačīnī.

Pakiao pieveic Tūrmanu un izcīna WBC jostu

Filipīniešu boksa leģenda Menijs Pakiao sestdien kļuva par visu laiku vecāko pusvidējā svara (līdz 66,7 kg) čempionu, izcīnot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Sākas dalībnieku reģistrācija BeActive Pludmales spēlēm

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles, kas domātas ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens, portālu Diena informē Rīgas dome.

Kaljulaida kāpj uz jahtas klāja lielākajā Igaunijas burāšanas regatē

Aizvadīta ceturtā sacensību diena lielākajā regatē Igaunijā - 62. Muhu Väin Regatta. Latvijas jahtu komandas no ESTLYS I grupas 24 jahtu konkurencē jau atkal kāpušas uz goda pjedestāla. Romasāres posms apkārt Abrukas salai vainagojas ar panākumiem EXTRA BRUT un PROJEKTS A1 jahtām, kur komandas ieņēma pirmo un otro vietu uz pjedestāla, bet visu šī posma distanci uz kādas no jahtām aizvadīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.