Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

adidas peļņa pērn pieaugusi par 45%

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs adidas pērn strādājis ar 1,7 miljardu eiro tīro peļņu, kas ir par 45% vairāk nekā 2017.gadā, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Ne tikai Briedis: Latvijā izaugusi jauna sieviešu bokseru paaudze(5)

2012. gadā sieviešu bokss tika iekļauts olimpisko spēļu sistēmā, un kopš tā laika šis sporta veids kļūst arvien populārāks pasaulē un arī Latvijā. Pašlaik Latvijā ir izaugusi sieviešu bokseru paaudze – jaunietes, kuras gūst godalgotas vietas Eiropā un ir soļa attālumā no pasaules čempionāta.

Valmierā noskaidroti Latvijas čempioni 10 dejās

Pagājušajā nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā Valmierā tika aizvadīts šī gada otrais Latvijas čempionāts sporta dejās, ko rīkoja SDK Saltāre sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju (LSDF). Valmierā tika noskaidrot labākie pāri daudzcīņā jeb 10 deju programmā (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas). Ar diviem tituliem septiņās grupās izcēlās Daces deju skola un Škutāna deju skola, bet pa vienai uzvarai nopelnīja Deju Studija 7, Viva un SDK Estētika, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

LOK kritizē Šuplinskas ierosinājumu sporta būvēm paredzēto finansējumu novirzīt pedagogiem(8)

Izglītības un zinātnes (IZM) ministre Ilga Šuplinska ziņu aģentūrai LETA ir atklājusi, ka viņa ir rosinājusi apturēt finansējuma piešķiršanu sporta būvēm, līdzekļus novirzot pedagogu algām. Šuplinska aģentūrai LETA stāstīja, ka, vērtējot 2019.gada budžeta projektu, viņas uzmanību piesaistījuši 8,5 miljoni eiro, kas paredzēti vairākiem sporta objektiem. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) paziņojumā medijiem norāda, ka šāds IZM ministres paziņojums ir pretrunā ar visas sporta jomas attīstību Latvijā, un situāciju ar pedagogu algām neatrisinās.

Briedis: Mācīšos boksēt no jauna

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis jūnijā gaidāmajai Pasaules supersērijas pusfināla cīņai pret poli Kšištofu Glovacki boksu apgūšot no jauna, pirmdien preses konferencē teica latvietis.