Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Citi

Šveice izveido fondu, lai glābtu futbolu un hokeju

Šveice trešdien paziņoja, ka tiks izveidots fonds, lai glābtu no koronavīrusa radītajām sekām cietušos futbolu un hokeju, kuriem tiks atvēlēti 350 miljoni Šveices franku (aptuveni 332 miljoni eiro).

Krištopāns: Gribētu mēģināt paveikt brīnumu arī PČ kvalifikācijā

Latvijas labākajam handbolistam Dainim Krištopānam aizvadītā sezona sanāca saraustīta, un Latvijas valstsvienības rindās viņam būtu gribējies sagādāt vēl vienu pārsteigumu un atceltajās pasaules čempionāta kvalifikācijas spēlēs aizvest Latviju līdz finālturnīram, pēc atgriešanās no Vācijas sarunā ar Latvijas Handbola federāciju (LHF) pirmdien saka handbolists.

LOK nosūtījusi IZM papildu priekšlikumus organizētu nodarbību atjaunošanai

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar olimpisko sporta veidu federācijām sagatavojusi papildu priekšlikumus organizētu sporta aktivitāšu norisei individuālajām un komandu sporta nodarbībām, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus. Norādītie priekšlikumi otrdien ir nosūtīti Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), vēsta LOK.

adidas pirmā ceturkšņa peļņa nokritusies par 95%(1)

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs adidas šogad pirmajā ceturksnī strādājis ar 31 miljona eiro tīro peļņu, kas ir par 95% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, teikts pirmdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.