Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +10 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Citi

Pabeigti celtniecības darbi Tokijas Olimpiādes stadionā(2)

Nākamā gada Olimpiādes centrālajā stadionā, kas nākotnē arī kalpos par Japānas nacionālo stadionu, astoņus mēnešus pirms svarīgā četrgades notikuma pabeigti visi celtniecības darbi, paziņoja Japānas Sporta komiteja (JSC).

Makgregors atgriezīsies UFC ringā(1)

Jauktās cīņu mākslas (MMA) zvaigzne Konors Makgregors atklājis, ka 18.janvārī viņa atgriešanās cīņā pretējā stūrī būs Donalds Seroni jeb "Kovbojs", kā viņu dēvē jauktās cīņu mākslas čempionātā (UFC), vēsta ESPN.

Šahbokss – visnopietnākais cīņas veids © DIENA(3)

Vai šahs ir sports? Šis jautājums man tiek uzdots visai bieži, uz ko es parasti atbildu, ka šahs ir atzīts sporta veids Starptautiskajā olimpiskajā komitējā, un es paļaujos uz viņu spēju noteikt sporta veidus. Tomēr skeptiķus tas ne vienmēr pārliecina.

Bendika mērķē jaunu augstumu virzienā © DIENA

Otro olimpisko ciklu Latvijas sieviešu biatlona cerība ir Baiba Bendika, kura pāris reižu Pasaules kausa (PK) sacensībās jau bijusi tuvu pjedestālam, taču uz tā kāpt vēl nav izdevies. Pirms šonedēļ paredzētā jaunās sezonas sākuma Diena aicināja Baibu uz sarunu.

Bokseris Meivezers dod mājienu par atgriešanos ringā

Karjeru beigusī boksa superzvaignze Floids Meivezers ceturtdien sociālajos medijos publicēja ierakstu, kas licis noprast, ka amerikānis drīzumā varētu atgriezties cīņas ringā, taču šoreiz jauktās cīņu mākslas (MMA) sacensībās.

Paralimpiskās komitejas prezidente Dadzīte: Vai sportā esam vienlīdzīgi?(6)

Pirms svētkiem Dubaijā noslēdzās Pasaules čempionāts paravieglatlētikā, kur Latvijai izcīnījām trīs medaļas. Nākamgad mūsu sportisti Latvijas vārdu nesīs arī Paralimpiskajās spēlēs Tokijā. Kopš 2000. gada Latvija Paralimpiskajās spēlēs ir izcīnījusi 15 medaļas. Tas ir labākais rezultāts starp Baltijas valstīm un 49. labākais rezultāts pasaulē. Ikdienā redzam, ka cilvēku ar invaliditāti pieprasījums pēc sporta aktivitātēm paaugstinās. Bet vai mūsu sporta infrastruktūra spēj sniegt vienlīdzīgas iespējas?