Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Valsts vadošā peldētāja Ieva Maļuka: jābeidz čīkstēt, jāstrādā, un neviens nevarēs tevi apturēt © DIENA(2)

Rekordu pēc rekorda pagājušā gada laikā laboja piecpadsmit gadu vecā Latvijas peldētāja Ieva Maļuka, kuru sporta sabiedrībā pagaidām vēl labāk pazīst kā 2004. gada Atēnu olimpisko spēļu sudraba medaļnieces Jeļenas Maļukas – tolaik vēl Rubļevskas – meitu. Ieva priecājas, ka viņas sasniegumi liek atgādināt par mammas līdz galam nenovērtētajiem panākumiem, bet ir apņēmības pilna rakstīt pati savu spilgtu lappusi Latvijas sporta sasniegumu grāmatā. Ceļa sākums ir daudzsološs, jo pērn viņa 19 reižu laboja Latvijas rekordus, un gada sākumā viņai pieder astoņi valsts labākie rezultāti peldēšanā.

PČ B divīzijā meitenes izcīna uzvaru, puiši piekāpjas Itālijas kērlingistiem

Sacensību ceturtajā dienā, 5.janvārī pasaules junioru kērlinga čempionātā B divīzijā Somijas pilsētā Lohjā Latvijas meiteņu izlase atkal tika pie uzvaras, pārspējot Ungāriju ar 8:5, bet puiši piedzīvo pirmo zaudējumu, atzīstot Itālijas pārākumu ar 4:6, portālam Diena.lv pavēstīja Latvijas kērlinga asociācijas pārstāvji.

Puiši turpina uzvarēt, meitenēm zaudējums pret Dāniju PČ kērlingā junioriem B divīzijā

Piektdien, 4.janvārī Latvijas izlases aizvadīja savu otro spēļu dienu Lohjā, Somijā notiekošajā pasaules junioru kērlinga čempionātā B divīzijā. Puišu izlase noslēdza to sekmīgi, uzvarot Ungāriju ar 7:6 un Austriju ar 8:4. Savukārt meiteņu komanda piekāpās grupas favorītei Dānijai ar 4:9, portālam Diena.lv pavēstīja Latvijas kērlinga asociācijas pārstāvji.

2018. gads sportā: Ceļš uz panākumiem vedis caur ērkšķainām takām © DIENA(1)

Emociju amerikāņu kalniņus Latvijas sportam dāvāja 2018. gads. Pasaules līmeņa kulminācija bija Krievijā notikusī Pasaules kausa izcīņa futbolā, bet par saviem sportistiem īkšķus ciešāk turējām Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu laikā. Spožu uzvaru bija mazāk nekā iepriekšējā gadā, netrūka skandālu un sāpīgu neveiksmju, bet līderu lomās sevi apliecināja vairākas jaunas zvaigznītes – 18 gadu vecais basketbolists Artūrs Žagars, divdesmitgadnieki svarcēlāja Rebeka Koha, basketbolists Rodions Kurucs un pludmales volejboliste Tīna Graudiņa, gadu vecākais hokejists Rūdolfs Balcers.

Ātruma Cilts video: Ūdens motociklu braucēja Uzare izcīna pasaules čempiones titulu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Radījuma studijā viesojas īsti ātruma cilvēki – ūdens motociklu braucēja Krista Uzare un rallijkrosa braucējs Arnis Odiņš. Krista nupat izcīnījusi uzvaru Pasaules čempionātā ūdens motocikliem, bet Arnis cītīgi strādājis, lai Latvijas rallijkrosa pasaulē ieviestu intriģējošus jaunumus.