Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Brieža cīņu varēs vērot rekordliels skaits Latvijas iedzīvotāju(7)

Jau 15. jūnijā Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas pusfinālā spēkosies ar poļu cīkstoni Kšištofu Glovacki. Ikvienam interesentam, kam nav iespēju noskatīties cīņu klātienē Arēnā Rīga, oficiālais Pasaules boksa supersērijas TV partneris Baltijā - TVPlay Sports - piedāvā ekskluzīvu iespēju kļūt par daļu no lielā sporta notikuma, dzīvojot tam līdzi, kur, kā un kad skatītāji vēlas – TV ekrānā, datorā, planšetē vai telefonā.

Glovackis: Cīņa ar Briedi izšķirs manu karjeru

Cīņa ar Mairi Briedi izšķirs manu karjeru - tā intervijā žurnālam Sporta Avīze atklājis poļu bokseris Kšištofs Glovackis. Abi bokseri Pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) ietvaros 15. jūnijā Arēnā Rīga aizvadīs Pasaules boksa supersērijas pusfinālu.

SOK valde iesaka saglabāt boksu olimpisko spēļu programmā(1)

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) valde ieteikusi saglabāt boksu 2020.gada olimpisko spēļu programmā, bet iesaka neatzīt Starptautisko Boksa asociāciju (AIBA). AIBA, kas pārrauga amatieru boksa sacensības, ieskaitot olimpiskos turnīrus, ilgstoši cieš no nestabilitātes un finansiālām problēmām.

FOTO: Pasaules kausa posms kamanu suņu sportā

Pagājušajā nedēļas nogalē Ādažu novada Etnogrāfiskajā viesu nama Gungas apkārtnē biedrības Dog sport Carnikava un Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas rīkotajā IFSS (International Federation of Sleddog sports) Pasaules kausa posmā kamanu suņu sportā bezsniega apstākļos, kas vienlaikus bija arī 2019.gada Latvijas atklātais čempionāts un Baltijas kausa pirmais posms, piedalījās 150 sportisti no septiņām valstīm.

Latvijas vadošie deju pāri iekļūst desmitniekā EČ Salaspilī

Pirmo reizi Latvijā notikušo Eiropas čempionātu Standartdejās (ST), ko Salaspilī rīkoja Škutāna deju skola, ar panākumiem aizvadījuši vadošie Latvijas pāri, abiem diviem otro gadu pēc kārtas iekļūstot pusfinālā un arī labāko desmitniekā. Rīdzinieki Edgars Līnis ar Elīzu Ancāni sasniedza savu labāko rezultātu un 62 pāru konkurencē ieguva 7.vietu, bet Vadims Šurins un Anastasija Meškova atkārtoja pērn ieņemto 9.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Pirmo reizi par Eiropas čempioniem kļuva Evaldas Sodeika un Ieva Žukauskaite.