Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +5 °C
Smidzinošs lietus
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Ziemas sports

Martins Dukurs: Sāpīgi ir par Tomasu(5)

Latvijas skeletona zvaigznei Martinam Dukuram šonedēļ Kanādā notikušā pasaules čempionāta ietvaros bijušas divas smagas dienas gan mentālā, gan fiziskā ziņā, pēc kļūšanas par pasaules čempionu neslēpa latvietis.

Ķibermanis ar trases un starta rekordiem četriniekiem līderis pēc PČ pirmās dienas

Vistleras trasē Kanādā aizvadīta pirmā sacensību diena bobslejā četriniekiem pasaules čempionātā. Oskars Ķibermanis kopā ar Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pēc tās ir līderu godā ar jaunu trases rekordu pirmajā braucienā un rekordu starta ieskrējienā otrajā. Frančesko Frīdrihs no Vācijas gan tagad atpaliek tikai par 0.04 sekundēm un Džastins Kripss par 0.11. Visai tuvu arī austrietis Benjamins Maijers un krievs Maksims Andrianovs, tāpat šveicietis Mihaels Fogts, kuram sestā vieta un pirmajā braucienā jauns ātruma rekords 156,92 km/h, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Video: Pauls Timrots ar lāpstu nošļūc pa Siguldas bobsleja trasi

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Pauls Timrots ir devies uz Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, lai izmēģinātu spēkus pie mums populārajā sporta veidā – šļūkšanā ar lāpstu. Ideja šķiet pilnīgi traka, bet ziņkārība un adrenalīna kāre ņems virsroku!

Martins Dukurs - seškārtējs pasaules čempions!(4)

Latvijas skeletona braucējs Martins Dukurs piektdien Vistleras trasē Kanādā triumfēja pasaules čempionātā, izcīnot savu sesto titulu planētas meistarsacīkstēs, kamēr viņa brālis Tomass pēdējā braucienā izlaida no rokām bronzas medaļu un tika pie piektās vietas.

Talantīgā slēpotāja Eiduka gūst panākumus Skandināvijas kausa posmā Madonā(1)

Madonā notikušajā spēcīga sastāva Skandināvijas kausa trešajā posmā distanču slēpošanā, startējot uzvaras vai godalgas olimpiskajās spēlēs, pasaules čempionātos pieaugušajiem, junioriem, U23 grupā un pasaules kausa posmos ieguvušajiem slēpotājiem no Ziemeļvalstīm, mūsu pārstāvju vidū augstvērtīgākos rezultātus sasniedza Aizkraukles Sporta skolas pārstāve Patrīcija Eiduka no Kokneses novada, kura vienīgā no Latvijas iekļuva trīsdesmitniekā un kura sprintā pirmajā dienā izcīnīja 11.vietu 54 dalībnieču vidū, sasniedzot Latvijas augstāko panākumu Skandināvijas kausa posmos, informē organizatoru A-Madona pārstāvis Ivars Bācis. Tikmēr vīriešiem vairāk nekā 100 slēpotāju konkurencē augstākā mūsējo vieta bija madonieša Raimo Vīganta iegūtā 51.vieta pirmajā dienā sprintā.