Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziemas sports

Gatavība labāka nekā pagājušajā rudenī © DIENA(1)

Mainīti noteikumi un jauns treneris. Pasaules skeletonā un arī Latvijas komandā ir notikušas pārmaiņas, tāpēc ar interesi tiek gaidītas Pasaules kausa (PK) izcīņas 1. posma sacensības, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies ASV trasē Leikplesidā. Šosezon spēkā stājas jauni svara ierobežojumi, savukārt ar brāļiem Martinu un Tomasu Dukuriem sācis strādāt austriešu speciālists Matiass Gugenbergers. Par gatavošanos sezonai stāsta Tomass Dukurs. Kādā no turpmākajiem Dienas numuriem savās pārdomās un iecerēs dalīsies Martins.

Aparjode un Zirne PK posmā Leikplesidā iebrauc TOP 15

Kendija Aparjode un Ulla Zirne Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Leikplesidā sestdien finišēja labāko 15 braucēju vidū un ieguva tiesības rīt startēt sprinta sacensībās, bet 18.vietā ierindojās Elīza Cauce.

Kamaniņu braucēji Šici arī PK otrajā posmā iebrauc sešiniekā

Latvijas kamaniņu divnieks Andris Šics/Juris Šics sestdien ASV Leikplesidas trasē Pasaules kausa (PK) otrajā posmā izcīnīja sesto vietu, kamēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs attiecīgi ieņēma 8. un 13.pozīciju.

Andris un Juris Šici PK sezonu iesāk ar vietu labāko sešiniekā

Latvijas kamaniņu divnieks Andris Šics/Juris Šics sestdien Austrijā Īglsas trasē izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa (PK) pirmajā posmā, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs ierindojās attiecīgi 8. un 12.pozīcijā, bet 40.uzvaru PK posmos svinēja vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens.