Ķibermaņa četrinieks PK posmā izcīna 4. vietu

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa ekipāža ar stūmējiem Matīsu Mikni, Lauri Kaufmani un Arvi Vilkasti svētdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa otrā posma otrajās četrinieku sacensībās.

Brāļiem Šiciem sestā vieta Sprinta kausa sacensībās

Andra un Jura Šicu kamaniņu divnieku ekipāža sestdien Pasaules kausa trešā posma noslēgumā izcīnīja sesto vietu Sprinta kausa sacensībās, kamēr Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam bija desmitā vieta pamatsacensībās, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Rastorgujevs iedzīšanā izcīna 19.vietu

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Austrijā Pasaules kausa otrā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 19.vietu, savu piektdienas sniegumu sprinta sacensībās uzlabojot par 20 pozīcijām.

Caucei devītā vieta PK trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce piektdien Kanādā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja devīto vietu, kamēr Kendija Aperjode ieņēma 11.pozīciju, bet Ulla Zirne finišēja lejasgalā - 26.vieta, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Aparjodam septītā vieta PK trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods piektdien Kanādā notiekošajā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja septīto vietu, kamēr Inārs Kivlenieks ieguva devīto pozīciju, bet Riks Kristens Rozītis finišēja 24.vietā, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Tretjakovs uzvar PK 2. posmā, Tomass atgūst 11 vietas(1)

Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja otro vietu Pasaules kausa otrā posma sacensības, kamēr Tomass Dukurs pēc kļūdas startā pirmajā braucienā (16. vieta) pakāpās uz piekto pozīciju.

LOK Izpildkomiteja vienbalsīgi pieprasa atjaunot bobsleja starta estakādi(4)

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 10.decembra sēdē tika izvērtēts Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidenta Jāņa Kola aicinājums iejaukties Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānos, kas izslēdza no Daugavas stadiona rekonstrukcijas projekta vēsturisko bobsleja starta estakādi, kura stadiona teritorijā ir atradusies kopš 1980.gada un sevišķi vasaras periodā ir nodrošinājusi kvalitatīvu treniņprocesu līdz 2017.gadam.

Ķibermanis ceturtais arī otrajās PK sezonas sacensībās

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža svētdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa pirmā posma otrajās sacensībās, kamēr Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi bija 19.pozīcijā.

Starta gatavībā Dukuri un bobslejisti © DIENA

Izkristalizēt komandas sastāvu sezonas otrajai pusei un samērot spēkus pēc jauno svaru ierobežojušo noteikumu ieviešanas. Atšķirīgi uzdevumi Pasaules kausa (PK) izcīņas pirmajos posmos būs Latvijas bobslejistiem un skeletonistiem.

Neskatoties uz Slotiņa savainojumu, biatlona komanda tiks pieteikta sestdienas stafetei

Šobrīd Latvijas biatlonista Roberta Slotiņa veselības stāvoklim pēc trešdien Zviedrijas trasē Estešundā Pasaules kausa posmā piedzīvotā kritiena trasē tiek sekots līdzi, taču par viņa dalību sestdienas 4x7,5 kilometru stafetē tiks lemts pirms starta, sarunā ar LETA ceturtdien pastāstīja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) viceprezidents Gundars Upenieks.