Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +5 °C
Smidzinošs lietus
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Ziemas sports

Nedēļas nogalē ar Latvijas sieviešu izlases līdzdalību sākas PČ kērlingā

Kērlinga sezona tuvojas beigām un kā ierasts šajā laikā tiek noskaidrotas pasaules labākās komandas dažādās disciplīnās. No 16. līdz 24.martam Dānijas pilsētā Silkeborgā uz ledus dosies 13 spēcīgākās sieviešu komandas, to starpā arī Latvijas izlase ar Ivetu Stašu-Šaršūni skipa pozīcijā, lai cīnītos par medaļām, vēsta Latvijas Kērlinga asociācija.

Tomass Dukurs vēl domās par karjeras turpināšanu

Viens no vadošajiem Latvijas skeletonistiem Tomass Dukurs vēl domās, vai startēt arī nākamajā sezonā, jo pēc pasaules čempionāta vēl joprojām ir vilšanās sajūta, turklāt arī veselība jāsaved kārtībā, aģentūrai LETA pauda sportists.

Cauce par aizvadīto sezonu gandarīta

Aizvadīto sezonu pieredzējusī Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce vērtē pozitīvi, lai gan vasarā viņai tika veikta pleca operācija, turklāt viņa ir apņēmusies startēt arī turpmāk.

Naudas balva Ķibermaņa četriniekam varētu būt līdz 51 224 eiro(4)

Par Pasaules čempionātā izcīnīto sudraba medaļu Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieka ekipāžai valsts varētu piešķirt naudas balvu līdz 51 224 eiro, liecina Ministru kabineta noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvu apmēru.

Ķibermaņa četrinieks kļūst par pasaules vicečempioniem

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža (stūmēji Matīss Miknis, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga) sestdien Vistleras trasē Kanādā četru braucienu summā ieņēma otro vietu pasaules čempionātā, par 0.29 sekundēm piekāpjoties vācietim Frančesko Frīdriham.