Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziemas sports

Sala dēļ atceltas svētdien plānotās PK sprinta sacensības biatlonā

Atceltas svētdien Kenmorā, Kanādā, paredzētās Pasaules kausa septītā posma sprinta sacensības. Bija paredzēts, ka vispirms plkst. 21.20 pēc Latvijas laika desmit kilometru sprintā sacentīsies vīrieši, bet plkst. 23.45 uz starta 7,5 kilometru distancē stāsies dāmas. Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) paziņoja, ka nolemts sacensības atcelt - šobrīd sacensību norises vietā valda pamatīgs sals. Latviju šajās sacensībās bija plānots pārstāvēt Andrejma Rastorgujevam, Aleksandram Patrijukam, Daumantam Lūsam un Baibai Bendikai.

Vona sportistes karjeru noslēdz ar bronzu pasaules čempionāta nobraucienā

Slavenā amerikāņu kalnu slēpotāja Lindseja Vona svētdien savu karjeru noslēdza ar izcīnītu bronzu Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta nobrauciena disciplīnā. Pasaules čempiones troni nobraucienā aizstāvēja slovēniete Ilka Štuheca, kura par 0,23 sekundēm apsteidza Šveices tenisisti Korīnu Zuteri. Savukārt savās pēdējās karjeras sacensībās bronzu izcīnīja Vona, kura no uzvarētājas atpalika par 0,49 sekundēm.

Latvijas kamaniņu komandai - EČ bronza stafetē(2)

Latvijas kamaniņu braucēji svētdien Oberhofas trasē Vācijā izcīnīja Eiropas čempionāta bronzu. Līdz ar to Latvijas kamaniņu braucēji šajā nedēļas nogalē izcīnīja jau trešo Eiropas čempionāta medaļu, jo sestdien bronzu guva divnieks Andris un Juris Šici, kā arī Kristers Aparjods.

Cauce otrajā braucienā zaudē septiņas pozīcijas, EČ noslēdzot 11. vietā

Pēc pirmā brauciena ieņemot augsto ceturto vietu, divu braucienu summā pieredzējusī Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce tomēr bija spiesta samierināties ar 11. vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošajā Eiropas čempionātā, kas vienlaikus ir arī Pasaules kausa astotais posms, turklāt augstāk par viņu bija Ulla Zirne, kurai devītā pozīcija. Par četrkārtēju Eiropas čempioni svētdien kļuva vāciete Natālija Geizenbergere, kura divu braucienu summā par 0,223 sekundēm apsteidza tautieti Tatjanu Hifneri.