Vītola izcīna bronzu PČ kamaniņu sportā; Aparjode piektā

Latvijas sportiste Elīna Ieva Vītola piektdien Altenbergā pasaules čempionātā kamaniņu sportā izcīnīja trešo vietu sprinta sacensībās, Kendija Aparjode ieņēma piekto vietu, Frančeska Bona ierindojās 26.vietā, bet Sigita Bērziņa piedzīvoja kritienu kvalifikācijā.

Bots un Plūme kļūst par pasaules čempioniem sprintā

Latvijas divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme piektdien Altenbergā pasaules čempionātā kamaniņu sportā kļuva par čempioniem sprinta sacensībās, astoto vietu ieņēma Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs, desmito vietu - Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts.

Bobslejistiem kritieni pēdējā treniņu dienā Lillehammerē © DIENA

Pēc 25 gadu pārtraukuma Pasaules kausa (PK) posma sacensības bobslejā norisināsies 1994. gada ziemas olimpisko spēļu trasē Lillehammerē (Norvēģija). Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas pilotētās četrinieku ekipāžas piektdien vienā no treniņu braucieniem finišu nesasniedza. Sestdien divnieku un svētdien četrinieku sacensību sākums pulksten 14 pēc Latvijas laika.

Rastorgujevam kļūdas šaušanā liedz pacīnīties par medaļu © DIENA

Pirmā iespēja palika neizmantota. Andrejs Rastorgujevs Eiropas čempionātā (EČ) biatlonā Slovākijas pilsētiņā Osrblī 20 kilometru individuālajā distancē ar trijām soda minūtēm ieņēma 9. vietu. Nestartējot Baibai Bendikai, Annija Sabule bija labākā no Latvijas biatlonistēm ar 48. rezultātu 15 km distancē.

Pasaules čempionātā startēs 19 Latvijas kamaniņu braucēji

Šīs nedēļas izskaņā, no 26. līdz 28. janvārim, Altenbergas ledus trasē, Vācijā, norisināsies sezonas svarīgākās sacensības – 52. FIL Pasaules čempionāts, kas pulcēs 162 sportistus no 21 valsts – 39 sievietes, 37 vīriešus, 17 sieviešu divvietīgās ekipāžas un 26 vīriešu divvietīgās ekipāžas, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Ar kuplu delegāciju jaunatnes forumā © DIENA

Šosezon sasniegtie rezultāti un gadu garumā sporta veidos koptās tradīcijas optimistiski ļauj raudzīties Dienvidkorejas provinces Gangvonas virzienā, kur no 19. janvāra līdz 1. februārim norisināsies pasaules jauniešu ziemas olimpiskās spēles