Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Administratīvais sods

Policija rosina par seksuālu uzmākšanos ieviest administratīvo atbildību

Valsts policijas (VP) ieskatā būtu jāveic grozījumi likumā, papildinot to ar normu, kas paredzētu administratīvo atbildību par seksuālu uzmākšanos, aģentūrai LETA atzina VP, komentējot tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres (JV) ideju kriminalizēt seksuālo uzmākšanos.

Piecu mēnešu laikā administratīvi sodīti astoņi Saeimas deputāti

No 2020.gada 2.septembra līdz 6.janvārim pie administratīvās atbildības ir saukti astoņi Saeimas deputāti, no kuriem daži pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus, citi sodīti par netļauta amata savienošanu, interešu konflikta situācijām un citiem pārkāpumiem, liecina Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Saeimas Mandātu, ētikas iesniegumu komisijai sniegtā informācija.

Znotiņa sūdzas par kritiku

Nule administratīvi sodīto Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieci Ilzi Znotiņu tik ļoti ir aizskāris viņas vadītās iestādes darbam kritisks viedokļraksts, ka viņa par tā autori advokāti Daigu Siliņu ir sacerējusi sūdzību par ''iespējamiem ētikas pārkāpumiem'', ko iesniegusi Latvijas Zvērinātu advokātu padomei.

Kopš septembra administratīvi sodīti seši Saeimas deputāti

Saeima ceturtdien, 6.februārī, iepazinās ar Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas ziņojumu par sešiem deputātiem, kuri no pagājušā gada 4.septembra līdz šī gada 8.janvārim saukti pie administratīvās atbildības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide