Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aldis Gobzems

Plinti krūmos vēl nemet

Sešpadsmit deputātu kopa, ko no KPV LV kandidātu sarakstiem ievēlēja 13. Saeimā, faktiski sašķēlusies trīs daļās. Aizvadīto mēnešu laikā pietiekami lielu publicitāti piedzīvojusi trīs deputātu aiziešana no KPV LV frakcijas, kā arī Alda Gobzema izslēgšana no partijas.

Gobzemu izslēdz arī no frakcijas

Saeimas deputāts Aldis Gobzems trešdien izslēgts no partijas KPV LV Saeimas frakcijas, aģentūru LETA informēja frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs. Saeimas frakcijas sēdē par Gobzemu ir bijis slēgtais balsojums, vairākums atbalstījis viņa izslēgšanu. Jāatgādina, ka pirmdien, 4. februārī KPV LV valde nolēma izslēgt no partijas Gobzemu.

Šķelšanās KPV LV varētu turpināties - Sprūde brīdina par iespējamu pāriešanu Gobzema pusē

Ja partija KPV LV spēs mobilizēties un "paņemt sevi rokās", lai atcerētos un īstenotu vēlētājiem apsolīto programmu, deputāte Karina Sprūde (KPV LV) ir gatava palikt KPV LV. Tomēr, ja KPV LV turpinās iekšēji strīdēties un bezjēdzīgi tērēt laiku, tad pastāvot liela iespēja, ka politiķe pievienosies no partijas izslēgtajam Aldim Gobzemam, kurš noskaņots uz "jauna veidojuma" dibināšanu.

Valde lemj izslēgt Gobzemu no partijas

KPV LV valde pirmdien nolēma izslēgt no partijas politiķi, Saeimas deputātu Aldi Gobzemu. KPV LV dibinātājs Artuss Kaimiņš bija rosinājis politiskā spēka valdi lemt par Gobzema izslēgšanu, iepriekš vēstīja Latvijas Televīzija. Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) aģentūrai LETA norādīja, ka dokumentus šajā jautājumā iesnieguši arī citi biedri, ne tikai Kaimiņš.

Gobzems sola likumīgā ceļā tikt pie varas valstī

Aldis Gobzems pēc KPV LV valdes lēmuma izslēgt viņu no partijas rindām paziņoja, ka šī situācija viņam "dod iespēju sagrupēt spēkus un likumīgā ceļā pārņemt varu valstī". "Viens pazaudēts kariņš nenozīmē pazaudēt visu karu kopumā," žurnālistiem klāstīja Gobzems, aicinot atbalstītājus nesašļukt un cīnīties par saviem ideāliem. Gobzems notikušajā saskatot iespēju "veidot jaunu veidojumu", taču neprecizēja, vai tā varētu būt partija vai biedrība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide