Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV un Krievijas attiecības

Putins sola atbildi uz ASV raķetes izmēģinājumu

Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien paziņoja, ka devis Aizsardzības ministrijai, Ārlietu ministrijai un citām institūcijam rīkojumu gatavot "simetrisku atbildi" uz vēl nesen aizliegtās raķetes izmēģinājumu, ko veikušas ASV.

Tramps izvairās atbildēt, vai viņš ir strādājis Krievijas labā

ASV prezidents Donalds Tramps telefonintervijā telekanālam Fox News izvairījies no tiešas atbildes uz jautājumu, vai viņš ir strādājis vai strādā Krievijas labā, kas viņam uzdots pēc šim tematam veltītas publikācijas laikrakstā The New York Times. Kā, atsaucoties uz anonīmiem avotiem, šonedēļ vēstīja The New York Times, ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) 2017. gadā sācis izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai Tramps nestrādā Krievijas labā. Izmeklēšana sākta pēc tam, kad Tramps atlaida sev netīkamo FIB direktoru Džeimsu Komiju. "Domāju, ka tas ir aizvainojošākais jautājums, kāds man jebkad uzdots," telekanālam sacījis prezidents.

Peskovs: Putinam ar Trampu nav nekādu īpašu attiecību

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam neesot bijis iespēju izveidot īpašas attiecības ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, un starp abām valstīm valda "briesmīgs dialoga deficīts", ceturtdien paziņoja Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

ASV atjaunota Aukstā kara laiku flote

Pieaugot saspīlējumam Vašingtonas un Maskavas starpā, ASV karaflotē piektdien oficiāli atjaunota 2011. gadā likvidētā Aukstā kara laiku 2. flote.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide