Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Baltica

Festivāls Baltica pulcēs vairāk nekā 200 folkloras kolektīvus no Latvijas un ārzemēm

No 6. līdz 10. jūlijam norisināsies Starptautiskais folkloras festivāls Baltica. Festivāls piedāvās daudzveidīgu pasākumu programmu Rīgā, Talsos, Siguldā, Turaidā, Inčukalnā, Krimuldā, Mālpilī, Jūdažos, Inciemā, Lēdurgā, Kuldīgā, Alsungā, Skrundā, Ventspilī, Popē un Dundagā, kopā pulcējot 225 dažādus folkloras kolektīvus.

Folkloras festivāls Baltica šogad notiks vasaras saulgriežu zīmē

Vasaras saulgriežus sagaidot, laikā no 16. jūnija līdz 21. jūnijam vienpadsmito reizi Latvijā notiks Starptautiskais folkloras festivāls Baltica, kura šī gada tēma ir Ziedēšana. Jāņi, informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Ertmane.

Šonedēļ Latvijā notiek folkloras festivāls Baltica 2015

No 15. līdz 19. jūlijam Latvijā notiks starptautiskais folkloras festivāls Baltica 2015. Tajā piedalīsies etnogrāfiskie ansambļi, folkloras kopas, tautas mūzikas grupas, stāstnieki un citi individuālie izpildītāji. Šogad Baltica dalībnieku skaits būs lielākais festivāla vēsturē – 3500. Festivāla tēma - mantojums.

Fotokonkursa Mana Baltica uzvarētāji noskaidroti!

Noslēdzies fotokonkurss Mana Baltica, kura laikā ikvienam bija iespēja fotogrāfijā iemūžināt mirkli Starptautiskajā folkloras festivālā Baltica un lejupielādēt to portālā Diena.lv.No visa pievienotā foto materiāla Dienas redakcijas kultūras nodaļas žurnālisti izvēlējās uzvarētājus: balvas no Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra un izdevniecības Dienas Grāmata saņems Edeite par fotogrāfijām Baltica koncerts Turaidā un Medņevas etnogrāfiskā ansambļa psalmu dziedātājas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā, Dace Voitkeviča par fotogrāfiju Trīs paaudzes Latgales dienā Ikšķilē, Inta Holodņikova, Ināra Kindzule par fotogrāfiju Ikšķiles novadu koncertā To celiņu es pazinu, kā arī Kristīne Karele par fotogrāfiju _Tarkšķi pēc pērkona negaisa Vērmanes dārzā.

Dainis Stalts: Jāpaceļ galva un jācīnās

Jubilejas reizē Baltica «apdzīvo» Rīgu un Vidzemes pusi.Simboliski - ar Baltijas valstu pārstāvju koncertu - ceturtdien, 6. jūlijā, Lielajā ģildē sākās starptautiskais folkloras festivāls Baltica 2012, kuram šogad aprit 25. gadskārta. Baltijas lielākie folkloras svētki, kas pirmoreiz notika 1987.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide