Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ēnu diena

Skolēniem interese par darbu medicīnā

Šogad Junior Achievement Latvia rīkotā Ēnu diena notiks 12. februārī. Organizācijas vadītājs Jānis Krievāns intervijā Baibai Krastiņai stāsta, ka interese par pasākumu palielinājusies gan no ēnotāju, gan uzņēmumu puses.

Krievāns: Tuvināt izglītību realitātei

Viens no bieži izskanējušiem darba devēju iebildumiem pret jaunajiem darbiniekiem, kas tikko nākuši no skolas vai universitātes sola, saistās ar pastāvošo vājo saikni starp izglītību un reālajām profesionālajām iemaņām — darba devējam jāķeras pie jauno profesionāļu audzināšanas no nulles punkta. Ir nozares, kurās to pieņem ar sapratni un ir priecīgi par katru jaunieti, kurš izrāda interesei nozarē strādāt, piemēram, IT vai inženiertehniskajā, — tās visbiežāk ir profesionālās jomas, kurās ir jūtams darbinieku iztrūkums.

Valsts policija sastop ēnas - potenciālus nākamos kolēģus

Ikgadējā Ēnu dienā jau 16. gadu skolēni no visas Latvijas interesējās par Valsts policiju - šogad tās struktūrvienībās visā Latvijā viesojās ap 320 jaunieši, kuri tuvākā vai tālākā nākotnē apsver iespēju savas darba gaitas saistīt ar dienestu policijā, vēsta Valsts policija.

Skolēni visbiežāk grib ēnot programmētājus, ārstus un radio diktorus

Šodien notiekošajā karjeras izglītības pasākumā skolu jauniešiem Ēnu diena skolēni visbiežāk gribējuši ēnot programmētājus, ārstus un radio diktorus, aģentūra LETA noskaidroja praktiskās biznesa izglītības biedrībā Junior Achievement Latvija (JA Latvija).

Darba devējus aicina pieteikties ikgadējai Ēnu dienai

Līdz 2.februātim darba devēj - uzņēmumi, organizācijas un iestādes - var pieteikt dalību praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajā ikgadējā karjeras izglītības programmā "Ēnu diena", kas šogad norisināsies 15.februārī.

Ēnu dienā laikraksts Diena sveic lielāko jauniešu iedvesmotāju Latgalē

Šodien, 10. februārī, visā Latvijā norisinās ikgadējā karjeras izglītības programma Ēnu diena, kuru jau 15. gadu organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija). Sadarbībā ar JA Latvija laikraksts Diena šajā dienā sveic pedagogu, kurš aktīvi mudinājis skolēnus no Latgales reģiona piedalīties Ēnu dienā.

Aicina skolēnus pieteikties ĒNU DIENAI 2016

Tikai vēl šonedēļ, līdz 24. janvārim, skolēni var pieteikties dalībai šī gada ĒNU DIENĀ, kuru organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija), un tā norisināsies jau 10. februārī. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide