Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Gatis Krūmiņš

Līderība pozitīvā nozīmē ir ārkārtīgi svarīga

Par to, kādēļ sestdien jāpieceļas un jāaiziet nobalsot par personībām, kas iespējami efektīvāk spēs pārstāvēt Latvijas intereses Eiropā, vēsturnieku Gati Krūmiņu intervē Agnese Margēviča

Aprit viens gads LNB digitālajai kolekcijai Industriālais mantojums

Latvijas Nacionālā bibliotēka 2022. gada martā atklāja kultūras un atmiņas institūciju sadarbībā tapušo digitālo kolekciju Industriālais mantojums (https://industria.lndb.lv/). Kolekcijā aplūkojami vairāk nekā simts Latvijas uzņēmumi, kas ar saviem ražojumiem ieņem nozīmīgu vietu Latvijas vēstures un kultūras telpā. Atzīmējot kolekcijas gadadienu, 13. aprīlī tiek atklāts raidierakstu cikls Rūpniecības mantojums, kas klausītājus iepazīstinās ar atmiņu stāstiem par dažādiem Latvijas uzņēmumiem.

Rektors Krūmiņš: Vidzemes Augstskolā mācās brīvdomātāji

Domāšanas veids Vidzemes Augstskolā (ViA) ir diezgan neatkarīgs - augstskolā daudzas lietas dara nevis tāpēc, ka to liek valsts vai arī tā dara visi citi, bet gan tāpēc, ka augstskolā tā domā, ka tā vajag, norāda ViA rektors Gatis Krūmiņš.

Valdība Vidzemes Augstskolas rektora amatā apstiprina Gati Krūmiņu

Valdība Vidzemes Augstskolas (ViA) rektora amatā apstiprina vēstures zinātņu doktoru Gati Krūmiņu.Tādējādi viņam dotas tiesības pildīt rektora pienākumus, tostarp parakstīt augstāko izglītību apliecinošos augstākās izglītības dokumentus, un tiek nodrošināta ViA darbības kontinuitāte.Kā savu galveno uzdevumu rektora amatā Krūmiņš minējis augstskolas funkciju paplašināšanu, nostiprinot to ne tikai kā studentu apmācību iestādi, bet arī kā kompetenču centru.

Par Vidzemes Augstskolas rektoru ievēlēts Gatis Krūmiņš, kandidatūra vēl jāapstiprina valdībā

Šodien Vidzemes Augstskolas (ViA) satversmes sapulcē atkārtoto rektora vēlēšanu otrajā kārtā ar 26 no 35 balsstiesīgo vēlētāju atbalstu par rektoru tika izvirzīts vēstures doktors, Latvijas Zinātnes padomes loceklis Gatis Krūmiņš. Viņa kandidatūru tuvākajā laikā izvērtēs Ministru kabinets un tikai akcepta gadījumā kandidāts kļūs par jauno ViA rektoru, pastāstīja ViA sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide