Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Iekšējās drošības birojs

IDB rosinājis sākt kriminālvajāšanu pret VUGD amatpersonu

Iekšējās drošības birojs (IDB) ir nosūtījis Ludzas rajona prokuratūrai kriminālprocesu kriminālvajāšanas uzsākšanai pret kādu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigādes amatpersonu par vidēja smaguma miesas bojājumu tīšu nodarīšanu, portālu Diena.lv informēja IDB pārstāvji.

2020.gada pirmajā pusē IDB veicis izmeklēšanu 137 kriminālprocesos

Laika periodā no 2020. gada janvāra līdz jūnija beigām Iekšējās drošības birojs (IDB) ir uzsācis 34 kriminālprocesus, turklāt būtiska to daļa ir saistīta ar smagiem un sevišķi smagiem valsts amatpersonu veiktiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī kopumā šogad birojs veicis izmeklēšanu 137 kriminālprocesos, portālu Diena informēja IDB. No citām pirmstiesas izmeklēšanas iestādēm saņemti 13 kriminālprocesi.

Ceļu policists maldinājis ārzemnieku par alkometra rādījumu, pieņemot 1400 eiro kukuli

Iekšējās drošības birojs Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai ir nodevis kriminālprocesu pret kādu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona amatpersonu par to, ka šī valsts amatpersona pēc alkohola izelpas testa veikšanas maldināja transportlīdzekļa vadītāju – ārvalstu pilsoni – par alkohola koncentrāciju izelpotajā gaisā, kā arī pieprasīja un pieņēma kukuli 1400 eiro apmērā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide