Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Iekšējās drošības birojs

Zināšanu un kontroles trūkums noved pie pārkāpumiem

Par izmeklēšanām pret augstām iekšlietu sistēmas amatpersonām un šo pārkāpumu sistēmiskajiem iemesliem Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības biroja priekšnieku Valteru Mūrnieku iztaujā Agnese Margēviča.

Raidījums: Aizdomas par politisku ietekmi robežsardzes priekšnieka Pujāta lietā

Šonedēļ notika negaidīts pavērsiens krimināllietā par Austrumu robežbūvi - prokuratūra atcēla lēmumu, ar kuru Iekšējās drošības birojs (IDB) par aizdomās turamo atzina robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu. Vienlaikus atcelts arī liegums ģenerālim vadīt dienestu un jau trešdien viņš atgriezās darbā. Ģenerāļa aizturēšana met ēnu uz robežsardzi, savukārt lēmuma atcelšana ir kaitējusi Iekšējās drošības biroja reputācijai. Gan robežsardze, gan IDB ir iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) pārraudzībā un arī viņš šajā situācijā rīkojās neparasti, publiski izsakot neuzticību IDB izmeklētājiem, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Pujāts atsācis pildīt Valsts robežsardzes priekšnieka pienākumus

Pēc 13 dienu prombūtnes Valsts robežsardzes priekšnieka pienākumus atsācis pildīt ģenerālis Guntis Pujāts, kuram vakar prokuratūra atcēla aizdomās turēta statusu un drošības līdzekļus, aģentūra LETA noskaidroja Valsts robežsardzē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide