Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Inta Balode

Drošie uzvar

Viņu kailos ķermeņus piesedz tikai svaigi nomaukta, ar striķiem piesieta truša āda.

Lai dzīvo pašdarbība!

Antonīms vārdam "pašdarbnieks" ir "profesionālis". Blakus izglītības un atalgojuma kritērijiem pretstatīšana izpaužas arī citās formās

Gribu uz jūru

Vasaras izskaņā raudāju. Ne tāpēc, ka netiku uz jūru, bet arī. Ne tikai pie jūras, kad beidzot tiku, bet arī. Ne tikai tāpēc, ka vasara beidzas, bet arī. Ne tikai tāpēc, ka cilvēks ir mirstīgs, bet arī. Ne tikai tāpēc, ka saldūdens izsīkst un sālsūdens ir piesārņots, bet arī. Ne tikai tāpēc, ka nākotne var izrādīties tuvāk, nekā liekas, bet arī. Gribu uz jūru!

Laiks šokā vaimanāt

Lietuvieši smejas par Rīgā notiekošā starptautiskā laikmetīgās dejas festivāla Laiks dejot nosaukumu – lietuviski "dejuoti" nozīmē "sērot, vaimanāt", tā nu viņi ierodas uz festivālu Laiks vaimanāt.

Tīra naudiņa ātri smērējas

Gāja pa ceļu tīra naudiņa. Visi nodoklīši samaksāti, atskaitītes ieņēmumu dienestam iesniegtas, valsts tīrajās lādēs kārtīgi salikta un pēc tam taisnīgi sadalīta valstij un pilsētām.

Labie vārdi

Gribas teikt labus vārdus. Labie vārdi dara labu.

Es neesmu māksla

Vēlme un spēja atšķirt mākslu kā objektu no mākslas kā procesa un attiecībām var novērst daudzus neauglīgus strīdus, kas saistās ar mākslas pieredzi un vērtēšanu.

Kultūrknapu metode

Jūtos, kā sēnes pārēdusies. Nevaru pakustēt. Gribas mesties uz visām pusēm vienlaikus, bet palieku uz vietas. Vasaras beigu kultūras pasākumu piedāvājums ir reibinošs.

Laime grāmatās

Man patīk lasīt grāmatas. Iegrimt tā, ka ne mats nepaliek ārā. Tam vajag laiku – naktis, kuras nebeidzas ar modinātāju; šūpuļtīklu, kuru neaplenc odi; atļaušanos visus pasūtīt pie velna, jo es tagad lasu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide