Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +10 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Jānis Endziņš

Nevis burkšķēt, ka slikti, bet cīnīties

Par to, kā uzņēmēji nodrošina savu interešu pārstāvniecību politisko lēmumu pieņemšanā, ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu sarunājas Romāns Meļņiks.

Endziņš: Ir viena daļa "melno uzņēmēju", kas centīsies nodokļus nemaksāt vienmēr

Ir tādi absolūtie "melnie" uzņēmēji, kas vienmēr meklēs veidus kā nenomaksāt nodokļus, bet otra daļa ir "pelēkā ekonomika", kur uzņēmējs nav ļauns pēc būtības, otrdienas rītā, stāstot par ēnu ekonomikas tendenču pētījumu, LNT raidījumā 900 sekundes skaidroja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Jānis Endziņš.

LTRK: OIK 2 apsvēršana ir neprāts

Izmaksas par elektroenerģiju Latvijā ir lielākas nekā kaimiņvalstīs, tāpēc domāt par "obligātā iepirkuma komponenti (OIK) 2" ir pilnīgs neprāts, piektdienas rītā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma teica Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Vadīta gudra imigrācija būtu lietderīga

"Gudra imigrācijas politika būtu vajadzīga, un tās pieņemšana būtu stimulējama," sarunā par sabiedrības negatīvo attieksmi pret darbaspēka ieplūšanu Latvijā Romānam Meļņikam stāsta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Endziņš: Pirmo reizi ir sajūta, ka ar valdību strādājam plecu pie pleca

"Sešu gadu laikā, kopš es vadu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdi, man pirmo reizi ir sajūta, ka tiešām plecu pie pleca ar Finanšu ministriju, ar premjeru strādājam kopīgi pie nodokļu politikas izstrādes," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma izteicās LTRK vadītājs Jānis Endziņš.

Endziņu pārvēl LTRK valdes priekšsēdētāja amatā

Trešdien, 8.martā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes sēde uz nākamajiem trīs gadiem organizācijas valdes priekšsēdētāja amatā tika atkārtoti apstiprināts Jānis Endziņš, bet valdes locekļa amatā – Andris Vanags, portālu Diena.lv informēja LTRK. Tāpat valdē darbu turpinās arī iepriekš apstiprinātā LTRK Politikas daļas vadītāja Katrīna Zariņa. Biedrības padome pārstāv biedru intereses, pārraugot valdes darbu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide