Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Piektdiena, 12. augusts
Klāra, Vizma

K.Suns

Kinoteātrī K. Suns tiks atzīmēta Eiropas Mākslas kino diena

Svētdien, 8. novembrī, Eiropas kinoteātri un arī kinogalerija K.Suns atzīmēs European Arthouse Cinema Day. Šī tradīcija tika iedibināta, lai pievērstu uzmanību Eiropas kino daudzveidībai un kino personībām, kas strādā dažādās valstīs, informēja kinoteātrī.

K.Suns izrādīs dāņu bērnu un jauniešu filmu programmu

Sākot ar 15. decembri Dānijas Kultūras institūts un kinoteātris K.Suns aicina ģimenes ar bērniem un skolu kolektīvus bez maksas apmeklēt Dānijas bērnu un jauniešu filmu programmu, kurā tiks rādītas divas multiplikācijas filmas un trīs pilnmetrāžas mākslas filmas.

Pasaules filmu festivālā – etnokino un antropoloģija

Rīgā no 16. aprīļa norisinās Pasaules filmu festivāls, dokumentālā kino cienītājiem piedāvājot noskatīties etnogrāfiskā kino darbus, ko sarūpējuši Kino Bize, Latvijas Antropologu biedrība sadarbībā ar Tallinas Universitāti.

Baltijas baleta festivāls piedāvā filmu programmu Eiropas balets kino

20. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls piedāvā filmu programmu ciklu Eiropas balets kino. Tās ietvaros kinogalerijā K.Suns līdz 9. aprīlim tiks izrādītas filmas par deju no Norvēģijas, Anglijas, Francijas un Spānijas, informēja festivāla pārstāve Ginta Zalaka.8. aprīlī būs skatāma režisores Bedijas Finzi veidotā dokumentālā filma Vienīgi, kad es dejoju/Only When I Dance.

NKC aicina uz filmu projektu publiskajām prezentācijām

26. un 27. martā kinoteātrī K.Suns notiks Nacionālā Kino centra (NKC) izsludinātajā 2015. gada filmu ražošanas projektu konkursā iesniegto darbu publiskās prezentācijas, informēja NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

K.Sunī izrādīs Japānas filmas

No 26. februāra līdz 1. martam kino K.Suns notiks Japāņu filmu festivāls, Japānas vēstniecības Latvijā pārstāve Elīze Spridzāne.

K.Sunī svētkos rādīs Norvēģijas filmas bērniem

Jau trešo gadu pēc kārtas Norvēģijas vēstniecība Rīgā un kinoteātris K.Suns sadarbībā ar Norvēģijas Filmu institūtu ielūdz ģimenes ar bērniem, bērnu kolektīvus un citus interesentus uz norvēģu bērnu filmu programmu, kas būs skatāma skolēnu ziemas brīvlaikā no 23. decembra līdz 4. janvārim.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide