Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Korupcijas apkarošana

Martinsons un Rimšēvičs kratīti aizdomās par kukuļu izspiešanu no bankām

Abas kratīšanas - gan Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča darbavietā un privātīpašumā veiktā, gan pie uzņēmēja Māra Martinsona veiktā - notikušas vienlaikus un tās ir savstarpēji saistītas, jo "izaugušas" no kriminālprocesa, ko Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) izmeklēja pret maksātnespējas administratoru Māri Sprūdu un Ilmāru Krūmu.

Krievijā aizliedz opozīcijas mītiņu Rietumu "apvērsumu pīles" dēļ

Krievijas pilsētā Iževskā septembrī aizliegts Alekseja Navaļņija rīkots pretkorupcijas mītiņš, jo dalībnieki vēlējušies tajā izmantot dzeltenās plastmasas pīlītes, kas, kā liecina varas iestāžu skaidrojums, ir "pretvalstisku, nelikumīgu apvērsumu simbols no Rietumiem", raksta Eiropas Savienības (ES) viltus ziņu apkarošanas portāls EU vs Disinfo.

Straume apņēmies atgūt sabiedrības uzticību KNAB

Svarīgi atjaunot pilnvērtīgu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbu, apņēmies KNAB priekšnieka amatam izvirzītais pašreizējais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta (MIDD) vadošs darbinieks Jēkabs Straume.

VIDEO: KNAB atklāj jaunu sociālo kampaņu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!, izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē, portālu Diena.lv informēja KNAB pārstāve Māra Priedīte. 

KNAB priekšnieks: Ar sodiem nepietiek, jāmaina domāšana

Intervijā Mārim Zanderam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks stāsta, ka korupcijas apkarošanai ar sodiem vien nepietiek, nepieciešama attieksmes maiņa. Lasiet fragmentu no intervijas! 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide