Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Krievijas karavīri

Krievijā karavīrs nogalina astoņus dienesta biedrus

Kādā Krievijas armijas bāzē Sibīrijā viens no karavīriem atklājis uguni uz saviem dienesta biedriem, nogalinot astoņus un ievainojot vēl divus cilvēkus, paziņojusi Aizsardzības ministrija.

Krievija oficiāli norobežojas no Ukrainā sagūstītajiem karavīriem

Krievijas Aizsardzības ministrija oficiāli norobežojusies no diviem Ukrainā maijā aizturētajiem Krievijas karavīriem, liecina vēstule, kuru ministrija nosūtījusi cilvēktiesību aizsardzības organizācijai "Pilsonis. Armija. Tiesības", vēsta tīmekļa medijs Gazeta.ru.

Kijeva: Ukrainā vēl joprojām atrodas ap 10 000 Krievijas karavīru

Neskatoties uz pamieru, aptuveni 10 000 Krievijas karavīru un to smagie ieroči vēl joprojām atrodas kaujinieku kontrolētajās Austrumukrainas teritorijās, otrdien paziņojis Ukrainas ģenerālštāba priekšnieks Viktors Muženko."Krievijas karavīru skaits ir aptuveni no 6000 līdz 8000, tomēr daži avoti vēsta, ka to ir aptuveni 10 000," apstiprināja Muženko.

Kijeva: Kaujās pie Ilovajskas nogalināts tūkstotis Krievijas karavīru

Kaujās pie Ilovajskas, Doņeckas apgabalā, kritis tūkstotis Krievijas karavīru, ceturtdien telekanāla 112 ēterā pavēstīja Ukrainas aizsardzības ministra padomnieks Oleksandrs Daņiļuks."Es runāju ar milicijas vienības Mirotvorec brīvprātīgo Mikolu Luņko, kurš bija krievu gūstā Rostovas slimnīcā. Viņš pastāstīja, ka krievi savus zaudējumus lēš uz tūkstoti tikai Ilovajskas apkaimē vien un vairāki tūkstoši ir palikuši par invalīdiem," sacīja amatpersona.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide