Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Līzings

Līzinga un kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem būs jāiesniedz VID deklarācijas par klientu maksājumiem

Patlaban ir izplatīta prakse, ka fiziskās personas, kurām nav regulāru ienākumu, regulāri veic kredīta vai līzinga maksājumus par iegādāto nekustamo īpašumu vai transportlīdzekli. Tāpēc, lai novērstu, iespējams, pelēkās ekonomikas izplatīšanos, plānots ieviest informatīvās deklarācijas patērētāju kreditētājiem, liecina Ministru kabineta komitejas akceptētais likumprojekts.

Līzinga devējus pieķer konkurences pārkāpumos

Konkurences padome (KP) konstatējusi aizliegtu vienošanos Latvijas Līzinga devēju asociācijā, taču lietas izpētes gaitā panāktais izlīgums samazinājis asociācijai sākotnēji piemēroto augstāko sodu.

Līzingā iegādājas aizvien jaunākus auto

Šī gada 1. ceturksnī Latvijas tirgū līzingā iegādāto auto vidējais ražošanas gads bija 2007., kas ir par 2 gadiem jaunāki auto salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn, liecina Swedbank apkopotie auto līzinga tirgus dati.

Par piektdaļu auguši auto līzinga darījumi

No augusta līdz septembrim privātpersonas auto līzingā ņēmušas par 20% vairāk kā iepriekš - vidēji mēnesī šajā laikā notika 450 darījumi, norāda Swedbank.

Defektu dēļ VUGD pārtraucis līzinga maksājumus par automašīnām

Konstatējot defektus vairākām iegādātajām automašīnām, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir pārtraucis līzinga maksājumus un kopējais parāds šobrīd pārsniedz 322 000 latu, liecina Valsts kontroles revīzijas materiāli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide