Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Mākslas stacija Dubulti

Mākslas stacijā Dubulti notiks tēlniekam Robertam Dineram veltīta izstāde Pasaule manos sapņos

Pērn pāragri aprāvās Roberta Dinera (1977-2023) dzīve. Mākslinieks dzīvoja Jūrmalā un kļuva pazīstams ar skulptūru izstādēm pludmalē. Roberta Dinera piemiņas izstāde Pasaule manos sapņos Mākslas stacijā Dubulti piedāvā hronoloģiski plašu darbu klāstu. Te būs gan košās un krāsainās deviņdesmito gadu vaska skulptūras, gan divtūkstošo gadu miniatūrās bronzas un fotogrāfijas, gan episka karam veltīta instalācija, kā arī kopā ar Liliju Dineri veidotās seno literāro pieminekļu ilustrācijas. Izstādi papildina videohronikas.

Dubultu vides objekta metu konkursā Trešā atmoda uzvar Kaspara Līduma un Mārtiņa Rozenfelda mets

Piektdien, 13. janvārī, Jūrmalas Kultūrtelpas un vides dizaina centrā atklātā sanāksmē tika paziņoti metu konkursa par augstvērtīga vides objekta izveidi Dubultos uzvarētāji. Pirmo godalgu ieguvis mākslinieku Kaspara Līduma un Mārtiņa Rozenfelda piedāvājums – abstrakta dinamiska skulpturāla kompozīcija, kas simboliski atveido "brīvības atslēgu". Vides objekts iecerēts, lai godinātu Latvijas neatkarības atjaunošanas dalībniekus.

Mākslas stacijā Dubulti būs skatāma Annas Aizsilnieces personālizstādi Vībotnes kārta

Ar fermentētu vībotņu izvilkuma gleznojumiem uz kokšķiedras plāksnēm un ar vībotņu instalāciju māksliniece Anna Aizsilniece 9. novembrī atklās vērienīgu jaundarbu personālizstādi Mākslas stacijā Dubulti. Gleznojumos redzami simboliski tēli, bet instalācijā - pasaule. "Es - vībotne. Gleznoju sevi. Gleznoju ar sevi," saka Anna Aizsilniece. Izstādes kuratore - Inga Šteimane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide