Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mārtiņš Sesks

Rallija ekipāžai Seskam/Francim tituliem un godalgām bagāta sezona

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) finālposms Rally Liepāja, 12.-14. oktobrī norisinājās liepājnieku ekipāžas Mārtiņa Seska un Renāra Franča mājās. Ekipāža sasniegusi visus sezonas laikā uzstādītos mērķus: izcīnīti ERC Junior U27 un ERC3 klases čempionu tituli, kā arī trešais Latvijas čempionāta tituls. Savukārt Renārs Francis izcīnījis čempiona titulu stūrmaņu kategorijā. Arī komandu kopvērtējumā labākā izrādījās Opel Motorsport komanda ar latviešu un zviedru ekipāžām sastāvā, vēsta komandas pārstāvji.

Ātruma cilts: Mārtiņš Sesks gatavs uzvarēt arī Rally Liepāja

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz raidījuma studijā viesojas Eiropas rallija čempions U27 junioru klasē Mārtiņš Sesks. Tāpat arī runa būs par divām sāpīgām autosporta tēmām – Biķernieku trases nākotni un ziedojumiem sportam, par ko studijā stāstīs Aigars Nitišs.

Divas avārijas neliedz Seskam un Francim triumfēt ERČ junioru klasē

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) septītajā posmā Rally Poland, kas vienlaikus bija arī priekšpēdējais posms ERC Junior U27 klasē, latviešu ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis priekšlaicīgi ieguva Eiropas čempionu titulu. Tādējādi Mārtiņš Sesks savā 19 gadu vecumā ir kļuvis par visu laiku jaunāko Eiropas čempionu, vēsta LMT Autosporta akadēmija.

Turpina lauzt sev ceļu rallijā

Uzvara Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) posmā Čehijā Junior U27 klasē, debija pasaules rallija čempionāta (WRC) junioru konkurencē – Mārtiņš Sesks kļuvis par jaunu zvaigzni Latvijas autosportā. Liepājnieks ir pirmais rallija braucējs no Latvijas, kurš ticis pie līguma ar rūpnīcas komandu (Opel Motorsport). Bet atzīst, ka zvaigžņotu priekšgājēju neesamība Latvijas rallija braucējiem aizvien liek virzīties pa iepriekš neiestaigātu ceļu tumsā – kopīgiem spēkiem jālauž ledus, kas gadiem ilgi bijis nekustīgs no Latvijas uz rallija sabiedrību.

Sesks tomēr turpinās savu debijas WRC pasaules čempionāta posmu rallijā

Latvijas rallija braucēju Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža, kura pārstāv LMT Autosporta Akadēmija komandu, piektdien piedzīvoja tehniskas problēmas savā debijas pasaules autorallija čempionāta (WRC) posmā Vācijā, taču komanda turpinās braukt sestdien.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide