Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Nakts tirgus

Rīgas Nakts tirgus – "zelta ādere" negodīgiem pārpircējiem no Igaunijas

Latvijas vārds ierauts Tallinas, Pērnavas un Tartu tirgu skandālā, kas šonedēļ kaimiņvalstī pacelts pat līdz valdības līmenim. Igauņi, dzenot pēdas tirgos nopērkamo zemeņu aizdomīgajai izcelsmei, atklājuši pārpirkšanas shēmu ar daudz plašāku pārtikas produktu klāstu. Ogas, dārzeņi un sēnes vairumā tiek uzpirktas Rīgas Nakts tirgū, bet tālāk ar daudz augstāku cenu tirgos Igaunijā tiek pārdotas kā izaudzētas igauņu zemnieku saimniecībās, vēsta LNT.

Nakts tirgū atkal atsavina simtiem kilogramu nezināmas izcelsmes augļu un ogu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) sadarbībā ar Valsts policiju ārpuskārtas pārbaudē a/s Rīgas Centrāltirgus piederošajā zemnieku jeb nakts tirgū izņēmuši no tirdzniecības vairāk nekā 200 kilogramus augļu, ogu un dārzeņu bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem, informē PVD.

Tirgotāji neapmierināti ar nakts tirgus pārcelšanu

Nakts tirgus Spīķeru teritorijā atradīsies līdz nākamā gada februāra beigām. Pēc tam to pārcels uz Centrāltirgu, atvēlot vietu daļā Rūpniecības tirgus un Gaiziņa ielā. Šīs izmaiņas daudzos tirgotājos raisījušas neapmierinātību, jo viņi ir pārliecināti – jaunajā vietā visiem vietas nepietiks, otrdien vēsta Latvijas Avīze.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide