Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Oļegs Osinovskis

Magoņa un Osinovska krimināllietas iztiesāšanu turpinās martā

Krimināllietu, kurā korupcijā apsūdzēts bijušais VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis un Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis, Rīgas apgabaltiesa plāno turpināt skatīt 14.martā plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Magoņa un Osinovska krimināllietas iztiesāšanu turpinās decembrī

Krimināllietu, kurā korupcijā apsūdzēts bijušais VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis un Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis, Rīgas apgabaltiesa turpinās skatīt 7.decembrī plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Tiesnesis: Osinovskis deva naudu Magonim kā privātpersonai

Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis deva naudu bijušajam VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājam Uģim Magonim kā privātpersonai par viņa interešu lobēšanu Krievijas dzelzceļā, līdz ar to abu personu rīcībā nav konstatējams nozieguma sastāvs, norāda Vidzemes rajona tiesas Limbažos tiesnesis Kārlis Jansons, kurš pirmajā instancē pieņēma lēmumu šajā lietā.

Osinovskis lūdz Saeimas Ētikas komisijai izvērtēt deputāta Juraša izteikumus

Igaunijas uzņēmējs, a/s Skinest Group akcionārs Oļegs Osinovskis vērsies ar iesniegumu pie vairākiem Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas deputātiem, kā arī parlamenta priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces ar lūgumu izvērtēt Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša publisko izteikumu atbilstību Saeimas deputātu Ētikas kodeksam.

Osinovska – Magoņa lieta šķērsgriezumā, I daļa

Vidzemes rajona Limbažu tiesas pilnais spriedums tā dēvētajā Osinovska – Magoņa krimināllietā, kas pēc saīsinātā sprieduma pasludināšanas radīja plašu rezonansi un satricināja tieslietu sistēmu, gan procesā iesaistītajām pusēm, gan plašākai sabiedrībai būs pieejams 15. jūnijā. Līdz ar to pagaidām vēl nav zināms prokuratūras lēmums par sprieduma pārsūdzību.

Pirmās instances tiesa attaisno

Vidzemes rajona tiesa Limbažos ir attaisnojusi par kukuļošanu pusmiljona eiro apmērā apsūdzēto bijušo va/s Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski. Spriedums nav galīgs, to iespējams pārsūdzēt Vidzemes apgabaltiesā.

Pirmās instances tiesa attaisno Magoni un Osinovski

Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien attaisnoja par kukuļošanu apsūdzēto bijušo VAS Latvijas Dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas miljonāru Oļegu Osinovski.

KNAB jautājis Osinovskim par Elksniņa lomu iespējamā kukuļa Jurašam organizēšanā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izjautājis kukuļdošanā apsūdzēto Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski, vai pašreizējais Daugavpils domes deputāts, bijušais Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš (Saskaņa) organizējis miljonu eiro toreizējam KNAB darbiniekam Jurim Jurašam, lai bijušā AS Latvijas dzelzceļš vadītāja Uģa Magoņa krimināllietā pants no kukuļdošanas tiktu pārkvalificēts uz tirgošanos ar ietekmi, intervijā žurnālam Klubs sacīja Osinovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide