Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Rīgas festivāls

Rīgas festivālu noslēgs Raimonds Pauls un Andris Keišs

Vērienīgo Rīgas festivālu 21. jūnijā Dzintaru koncertzālē ar krāšņu un asprātīgu programmu noslēgs Maestro Raimonds Pauls un publikas iemīļotais aktieris Andris Keišs, informēja festivāla rīkotāji.

Rīgas festivālu atklās Kremerata Baltica un franču pianists Likā Debargs

Šogad Rīgas festivālu 26. maijā Lielajā ģildē atklās pasaules mēroga zvaigznes – vijolnieka Gidona Krēmera dibinātais kamerorķestris Kremerata Baltica un viens no tā uzticamākajiem saspēles partneriem – franču pianists, klaviermūzikas pasaules sensācija - Likā Debargs. Koncertprogrammā skanēs Sezāra Franka un Miloša Magina skaņdarbi, informēja festivāla pārstāvji.

Rīgas Festivālu noslēgs Sinfonietta Rīga un skotu dūdas

VSIA Latvijas koncerti aicina uz krāšņu un neparastu Rīgas Festivāla noslēguma koncertu 18. jūnija vakarā Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Sinfonietta Rīga kopā ar igauņu diriģentu Olari Eltsu pie diriģenta pults atskaņos mūsdienu skotu komponistes Tea Masgreivas cikla Gadalaiki fragmentus un divas vācu romantisma laikmeta ģēnija Fēliksa Mendelszona simfonijas - Pirmo un Trešo (Skotu).

Rīgas festivālu atklās Pēteris Vasks un domubiedri

Rīgas festivālu 2. jūnijā Lielajā ģildē atklās koncertprogramma Pēteris Vasks un domubiedri, kurā Latvijas Radio koris un pianists Reinis Zariņš izpildīs Pētera Vaska, Artura Maskata un Andreja Selicka darbus diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā.

Rīgas festivālā uzstāsies spilgtākie Latvijas mūziķi

Rīgas festivāls šogad izskanēs no 2. līdz 18. jūnijam, un tā centrālais notikums būs izcilā latviešu diriģenta un pedagoga Jāņa Erenštreita 80 gadu jubilejas koncerts, pulcējot kopā virkni Latvijā pazīstamu mūziķu, kas saistīti ar Jāņa Erenštreita radošo mūžu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide