Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Roja

14.jūlijā Rojā vērienīgi svinēs Zvejnieksvētkus

Sestdien, 14.jūlijā Rojā tiks svinēti tradicionālie Zvejnieksvētki, kuru ietvaros apmeklētāji varēs vērot Latvijas spēkavīru čempionātu, kļūt par aculiecinieku Jūras valdnieka izbraucienam pa pilsētas ielām, kā arī nobaudīt kūpinātas zivis. Svētki noslēgsies ar uguņošanu un nakts balli Rojas pludmalē, kurā uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi.

Rojai būs jālemj par ārkārtas vēlēšanu izdevumu apmaksāšanu

Rojas novada domei būs jālemj, vai apmaksāt izdevumus, kas saistīti ar paziņojumu drukāšanu un nosūtīšanu iedzīvotājiem par Rojas novada un Mērsraga novada ārkārtas vēlēšanām šogad 18.decembrī. Par to otrdien  vienojās Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija.

Rojas novadu nesteidz sadalīt, jaunas vēlēšanas nebūs reizē ar Saeimu

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija aicina Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju (RAPLM), kā arī Rojas novadu sagatavot detalizētu informāciju par to, kā Mērsraga un Rojas novadi strādās pēc pašvaldības sadalīšanas un spēs veikt likumā notektās funkcijas.

Rojas novadā varas maiņa

Rojas novada domes ārkārtas sēdē otrdien no Rojas novada domes priekšsēdētāja amata atbrīvots Jānis Žoluds (Latvijas Zemnieku savienība), vēsta Latvijas Avīze.

Rojas novada dome atbalsta Mērsraga atdalīšanos no Rojas novada

Rojas novada domes ārkārtas sēdē otrdien deputāti ar 13 balsīm "par" un vienu balsi "pret" atbalstījuši Mērsraga vēlmi atdalīties no Rojas novada, informēja Rojas novada domes priekšsēdētājs Jānis Žoluds, piebilstot, ka gala lēmumu šajā jautājumā pieņems Saeima.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide