Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rozes

Roze mūsu laimei un saticībai

Kā vienu no interesantākajiem un košākajiem ziedošajiem augiem telpās var audzēt Ķīnas hibisku (H. rosa – sinensis) jeb tautā saukto Ķīnas rozi un tās daudzās šķirnes un hibrīdus.

Rundāles pils galvenā dārzniece: Rozes tik skaistas kā karalienes

Rundāles pils rožu dārzā ap Jāņu laiku sazied visas tur sastopamās rožu šķirnes. Dārza galvenā speciāliste Dainuvīte Brūvere stāsta, ka ziedi var priecēt no vasaras sākuma līdz pat vēlam rudenim, bet visskaistākie tie ir, kad vēl nav nožuvusi rīta rasa.

Arāja: Ozolam nevajadzētu trenēties par nodokļu maksātāju naudu, bezjēdzīgi tērējot ētera laiku

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma 100. panta preses klubs jaunais vadītājs Otto Ozols, par kura sniegumu jaunajā ampluā iepriekš izskanējuši pretrunīgi vērtējumi, jau atkārtoti pamanījies sacelt pamatīgu kritikas vētru sociālajos tīklos. Daudzus raidījuma skatītājus piektdien samulsinājis bijušajai Valsts kontrolierei Ingunai Sudrabai pasniegtais sarkano rožu klēpis. 

Lady Gaga Viļņā pieprasījusi baltus rožu klēpjus un sniegbaltu dīvānu

Lady Gaga sava koncerta rīkotājiem Viļņā, kurā uzstājās otrdienas vakarā, sagādāja ne mazumu rūpju. Koncerta laikā estrādes aizkulisēs viņas vajadzībām tika ierīkoti vairāk nekā 20 ģērbkambaru un koncerttūres biroju telpu, kuru iekārtošanai bija pasūtīts milzum daudz mēbeļu, tostarp ducis sniegbaltu dīvānu.

Šonedēļ Latvijas Dabas muzejā - rožu izstāde

Latvijas Dabas muzejā no 4. līdz 8. jūlijam notiks izstāde Rožu dārzs, kuras ietvaros apmeklētāji varēs aplūkot un iegādāties vairāk nekā 100 dažādas rožu šķirnes, kas piemērotas audzēšanai Latvijasklimatiskajos apstākļos.Savā pieredzē par rožu kopšanu ar apmeklētājiem dalīsies rožu audzēšanas lietpratēji, kas sniegs noderīgus padomus un palīdzēs izvēlēties vispiemērotākās šķirnes ikvienam, informēja izstādes organizatori.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide