Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sakož suns

Pērn pastniekus 19 reizes sakoduši nepieskatīti suņi

Pērn agresīvu mājdzīvnieku dēļ cietuši 19 pastnieki, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Pasts. Šajos gadījumos pārkāpti Ministru kabineta noteikumi, kas paredz - pastkastītēm jābūt ierīkotām drošā vietā, kas brīvi pieejama pastniekam.

Gadu vecu bērniņu sejā sakodis ģimenes suns

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam gadu vecam zēnam Rīgas reģionā, kuru sejā un krūšu rajonā sakodis ģimenes suns, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Lasot plūmes, sievieti sakož kaimiņu suns

Svētdien slimnīcā nogādāta kāda 46 gadus veca sieviete no Zemgales, kuru sejā sakodis kaimiņu suns, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Vairākus cilvēkus sakoduši suņi

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem suņu sakostiem cilvēkiem, kā arī diviem maziem bērniem, kas applaucējušies ar karstu šķidrumu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.Kurzemē 11 gadus vecu puiku, futbolu spēlējot, kājā sakodis svešs suns, bet Zemgalē 17 gadīgam jaunietim kājā iekodis pašu suns.

Pašas suns sejā un galvā sakož četrgadīgu meitenīti

Vakar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi snieguši palīdzību kādai četrus gadus vecai meitenei, kuru sejā un galvā sakodis pašas suns, aģentūrai LETA pastāstīja NMPD pārstāve Sanita Malēja.

Policija sniedz vērtīgus padomus, kā izvairīties no suņu uzbrukuma

Aizvadītajā diennaktī mediķiem kārtējo reizi bija jāsaskaras ar situāciju, kad pēc suņa uzbrukuma jāsniedz medicīniskā palīdzība mazam bērnam. Šoreiz divus gadus vecu puisēnu Grobiņā smagi sakodis viņa vectēva suns, kurš pagalmā turēts nepiesiets, portālu Diena.lv informēja Valsts policijā. Jāatceras, ka par bērnu drošību ir atbildīgi pieaugušie, par suņu uzbrukumiem - to saimnieki, tāpēc policija sniedz dažus vienkāršus padomus, kā izvairīties no suņa pēkšņa uzbrukuma.

Cilvēkus sakož suņi, lapsenes un čūskas, moka karstums

Aizvadītajā diennaktī vairāki cilvēki cietuši no suņu, kukaiņu un čūsku kodumiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.Vairāki cilvēki cietuši no kukaiņu kodumiem, piemēram, Vidzemē 59 gadus veca sieviete, ēdot ogas, nav pamanījusi, ka uz ogām sēž lapsene un ieēdusi to.

Sieviete palīdz mediķiem no nāves izglābt savu vīru

Vidzemē kāda 52 gadus veca vīrieša dzīvību izglābusi viņa sieva. Vīrietis bija zaudējis samaņu, viņam bija apstājusies elpošana un sirdsdarbība, taču veiksmīga pirmās palīdzības sniegšana vīrieti izglāba, portālam Diena.lv pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Liepājā konflikta laikā tēvs sadur savu dēlu

Ceturtdien, 29.augustā, Liepājā izcēlies konflikts starp tēvu un dēlu. Konflikta laikā 1945.gadā dzimušais tēvs iedūris savam 1977.gadā dzimušajam dēlam. Vīrietis ar durtām brūcēm krūškurvī nogādāts slimnīcā, bet par notikušo uzsākts kriminālprocess, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Jolanta Knīse.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide