Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Samsung

Izstrādā vadlīnijas jauniešu uzvedībai tiešsaistē

Samsung skola nākotnei sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi un jauniešiem visā Latvijā radījusi Latvijā pirmo jauniešu netiķeti jeb uzvedības vadlīnijas tiešsaistē. Tajā ietverti būtiskākie punkti par digitālo uzvedību, e-saziņu, drošību un privātumu, kā arī autortiesību ievērošanu. Aicinot ar netiķeti iepazīstināt visus Latvijas jauniešus, tā nodota Izglītības un zinātnes ministrijai, kā arī tiks izsūtīta Latvijas skolām.

Samsung mantinieks pārsūdz notiesājošo spriedumu

Rūpniecības konglomerāta Samsung mantinieks Ļi Džējons pirmdien apstrīdējis spriedumu saskaņā ar kuru viņam piespriests piecu gadu cietumsods par kukuļdošanu un citiem likumpārkāpumiem.

Samsung dažās valstīs varēs tirgot salabotus Galaxy Note7

Tehnoloģiju milzis Samsung varēs pārdot daļu no akumulatoru aizdegšanās dēļ no tirdzniecības izņemtajiem Galaxy Note7 viedtālruņiem, kuros būs ievietota cits barošanas elements, vēsta portāls gsmarena.com.

Samsung šefu atkal nopratina aizdomās par korupciju

Dienvidkorejas prokuratūra pirmdien vēlreiz izsaukusi uz nopratināšanu rūpniecības konglomerāta Samsung mantinieku Ļi Džējonu aizdomās par saisību ar korupcijas skandālu, kas noveda līdz Dienvidkorejas prezidentes Pakas Kin Hje impīčmentam, vēsta BBC.

Samsung apstiprina: Galaxy Note7 iegāza akumulatoru uzbūves nepilnības

Samsung Electronics pirmden apstiprinājis jau iepriekš izskanējušo informāciju, ka pērnruden no tirdzniecības izņemtā Galaxy Note7 nedienas saistītas ar akumulatoru uzbūves nepilnībām. To dēļ bija novērojama barošanas elementu pārkaršana, kas izraisīja kušanu un aizdegšanos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide