Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Skripaļa saindēšana

Aģentūra: Par Skripaļu indēšanu aizdomās turētajiem dāvinās zīmolu ķimikāliju ražošanai

Kompānija Golden Brand vīriešiem, kas tiek turēti aizdomās par bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas saindēšanu, grasās uzdāvināt tiesības uz pašiem savu zīmolu. Vīrieši, kurus britu izmeklētāji identificējuši pēc viņu segvārdiem - Aleksandrs Petrovs un Ruslans Boširovs - tiks pie sava zīmola Petroff & Boshiroff, kuru viņi varēšot izmantot biznesam, specifiski - ķimikāliju un smaržu ražošanai, vēsta Krievijas ziņu aģentūra Moskva.

Skripaļa lieta: Aizdomās turētie apgalvo, ka Solsberi apmeklējuši kā tūristi

Krievijas pilsoņi Aleksandrs Petrovs un Ruslans Boširovs, kurus Lielbritānijas varasiestādes apsūdzējušas martā Solsberi notikušajā uzbrukumā ar nervus paralizējošo vielu Novičok bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai, ceturtdien pirmajā televīzijas intervijā paziņoja, ka Solsberi apmeklējuši, lai apskatītos slaveno katedrāli.

Lielbritānija Skripaļu saindēšanas lietā apsūdz Krieviju melos

Lielbritānija trešdien apsūdzēja Krieviju "apzinātā lietas būtības izkropļošanā un melos", ar šādu vērtējumu nākot klajā pēc tam, kad Krievijas prezidents Vladimirs Putins bija noliedzis, ka divi vīrieši, kurus Lielbritānija apsūdz uzbrukumā bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam, būtu militārā izlūkdienesta aģenti.

Laikraksts: Novičok operācijā piedalījušies vēl četri Krievijas pilsoņi

Lielbritānijā martā notikušajā operācijā, kuras gaitā ar nervus paralizējošo vielu Novičok tika saindēts bijušais Krievijas dubultaģents Sergejs Skripaļs un viņa meita Jūlija, bez britu varasiestāžu jau apsūdzētajiem diviem Krievijas izlūkdienesta aģentiem piedalījušies vēl četri Krievijas pilsoņi, atsaucoties uz avotiem izlūkdienestā, vēsta britu laikraksts Daily Mirror.

Skripaļa lieta: Lielbritānijas vēstniecība kritizē Maskavu par dezinformāciju

Lielbritānijas vēstniecība Maskavā piektdien kritizēja Krieviju par dezinformācijas izplatīšanu, šādu nostāju paužot pēc tam, kad Londona bija apsūdzējusi divus Krievijas pilsoņus par Lielbritānijā martā notikušo bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas Jūlijas saindēšanu.

Meja Skripaļu saindēšanā apsūdz Krieviju

Divi vīrieši, kuri apsūdzēti bijušā krievu dubultaģenta Sergeja Skripaļa saindēšanā, ir Krievijas militārā izlūkdienesta darbinieki, un viņi darbojušies saskaņā ar Krievijas valdības rīkojumiem, trešdien paziņojusi Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide