Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Spēles

Stiprāks par kroga garu

Ķekavas senioru sporta spēlēs uz pjedestāla allaž kāpj Modests Andžāns. Šogad basketbola soda metienos viņš izcīnīja 2. vietu, pērn bija pirmais florbola metienos, otrais – orientēšanās spēlē un trešais – diskgolfā. Citgad seniors uzrādījis labu rezultātu šautriņu mešanā. Izrādās, mūža lielāko daļu strādājis par viesmīli!

Palīgs populistu izķeršanā

Katru dienu tiek pieņemti neskaitāmi lēmumi. Ja lēmumus balstām uz kļūdainiem apgalvojumiem un nepilnīgu informāciju, tad, iespējams, ka izdarīsim arī sliktas izvēles gan ejot balsot par valsts nākotni, gan ikdienā izvēloties, kam uzticēties. Lai veicinātu gan jauniešu, gan pieaugušo spēju pamanīt argumentācijas kļūdas, Latvijas Debašu asociācijas QUO Tu domā? pārstāvji Evija Goluba, Rasmuss Filips Geks un Edgars Klētnieks izstrādājuši galda spēli Populists.

Videospēļu fani eBay cīnās par tūkstošiem eiro vērtu retu Nintendo kaseti

Ārkārtīgi reta 1990.gadā izlaista Nintendo NES (Nintendo Entertainment Systems) konsoles spēle populārajā interneta izsoļu vietnē eBay, visticamāk, tiks pārdota par vismaz 4000 eiro, vēsta BBC. Spēļu izlase Nintendo World Championships tika izdota tikai 116 kopijās kā speciālizlaidums sacensībām un tā arī nenonāca pārdošanā.

Spēļu konsoles tavā kabatā

Mobilo platformu niša devusi jaunas iespējas videospēļu izstrādātājiem un ļauj spēlētājiem kļūt mobilākiem

Dēls spēlējas ar lellēm. Meita – ar mašīnām

Mēs dzīvojam pasaulē, kur katram ir tiesības izvēlēties. Arī bērnam. Tomēr ne vienā vien ģimenē izskan frāzes – "mans dēls zeķubikses nevilks", "puikas ar lellēm nespēlējas", "visas meitenes kā meitenes, tik tu kā puika ar mašīnām spēlējies". Par to, vai jāsatraucas, ja bērns izrāda interesi par pretējam dzimumam paredzētajām rotaļlietām, raksta portāls mammamuntetiem.lv.

Latvijas Amber Games ķeras klāt attīstības tirgiem un Facebook

Nākamā datorspēļu mīļotāju paaudze būs piecas reizes lielāka nekā pašreizējais spēlētāju skaits – šādu secinājumu db.lv paudis SIA Amber Games līdzdibinātājs un izpilddirektors Aleksandrs Novežonovs, vērojot sava deviņgadīgā dēla un viņa draugu aizraušanos ar datorspēlēm. Parādoties jaunākajām ierīcēm – viedtālruņiem un planšetdatoriem datorspēļu cienītāji pēdējos piecos gados ir kļuvuši prasīgāki.

Kā tapa Kinect?

Cilvēki savās mājās ievieš arvien vairāk dažādas ierīces un zināmā mērā sarežģī savu dzīvi. Arī videospēļu un datorspēļu kontrolieru attīstībā parādījās arvien vairāk podziņas un rokturīši. Kinect radītājiem radās ideja, ka cilvēkiem nevajadzētu piedāvāt vēl vairāk dažādas podziņas. Mums ir savi ķermeņi, rokas un tās ir tās lietas, ar ko mēs ikdienā darbojamies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide