Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Trīs draugi

FOTO: Pasaules pirmizrādi piedzīvojis balets Trīs draugi

29. novembrī Latvijas Nacionālajā operā un baletā pasaules pirmizrādi piedzīvoja komponista Pāvela Akimkina un režisora-horeogrāfa Sergeja Zemļanska balets Trīs draugi, kas tapis pēc Ēriha Marijas Remarka populārā romāna motīviem.

Liepājas teātra mūzikls Pūt, vējiņi! atkal Dailes teātrī

15., 16. un 17. augustā Dailes teātrī viesosies liepājnieki ar mūziklu Pūt, vējiņi!, lai Rīgā vēlreiz izstāstītu jaunās skaņās radīto Baibas un Ulda mīlasstāstu, pavēstīja Liepājas teātra pārstāve Zanda Borga.

Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Trīs draugi

Ceturtdien, 26. aprīlī, Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Ēriha Marijas Remarka "stāsts par kādu mīlestību" _Trīs draugi _Valda Lūriņa režijā. Romāna dramatizējumu veidojis Jānis Jurkāns, vēsta Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.Izrādes centrā ir trīs jauni puiši, kas pārdzīvojuši karu - Roberts (Sandis Pēcis), Gotfrīds (Edgars Ozoliņš) un Oto (Kaspars Kārkliņš), kas dienas vada, pelnot sev iztiku, strādādami auto darbnīcā, bet vakaros dodas uz kafejnīcu Internacionāle, kur, dzerot rumu, cenšas aizmirst pārdzīvotās kara šausmas.

Liepājas teātrī top Trīs draugi

Liepājas teātrī darbu pie Ēriha Marijas Remarka romāna Trīs draugi iestudējuma ir uzsācis režisors Valdis Lūriņš.Sadarbībā ar komponistu Valdi Zilveri top stāsts "par kādu mīlestību". Oriģinālmūzikai dziesmu tekstus raksta dzejnieks Jānis Peters. Trīs draugi pirmizrādi Liepājas teātrī piedzīvos 26.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide